Office 2007 SP2 tuli koos odf-i ja PDF-iga

Microsoft saatis nagu lubatud aprilli lõpus välja kontoripaketi Office 2007 teise täienduspaki, mis lõpetas Office´i kasutajate probleemid avatud dokumendiformaatidega. Nüüd saab salvestada ja lugeda ka ODF-i (Open Document Format, mida kasutavad kõik vabavaralised kontoritarkvarad) ning enam pole vaja ka liigselt võimelda PDF-i väljastamise pärast - "Salvesta" nupu all formaatide valikus on nüüd ka PDF olemas.

PC World nimetab seda ühe ajastu lõpuks. Microsoft asus tunnistama avatud standardeid lõplikult. Oli ka juba aeg. Alla laadida saab siit (automaatne uuendus tuleb augustis).

Paraku tuleb Service Pack 2 allalaadimisel ära oodata 290 MB suurune fail, sest just nii suur on see uuenduste pakk. Lisaks uutele formaatidele on ka muid olulisi uuendusi tunda. Näiteks Outlook peaks 30% kiiremini käivituma (esimesel käivitusel muidugi organiseeritakse midagi seal ümber ja läheb päris kaua).

Kiire ülevaade uuendustest on olemas värskes PC Worldi artiklis. Ja allpool tõestus: peale mahuka SP2 allalaadimist tõepoolest tekkis salvestuse valikutesse lisavõimalusi...

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.