fbpx HP toob välja uue metalse ultrabooki - HP Spectre XT | AM.ee

HP toob välja uue metalse ultrabooki - HP Spectre XT

Kui märtsinumbris ultrabooke testisime, siis sai HP Folio 13 kõige vähem kommentaare - teenimatult vähe, sest tegemist oli hea jõudluse ja mõistliku hinnaga masinaga. Põhjus tundus olevat HP mittemidagiütlevas välimuses. Nüüd on HP välja tulnud uue metalse ultrabookiga Spectre XT, mis selle suure vea kõrvaldab. 

HP Spectre XT on üleni metallist korpusega, teravate joontega pehme tekstuuri taustal. 

Uus Spectre XT on 13,3-tollise ekraaniga, 14,5 mm paksune ehk mahub lahedalt alla kahe sentimeetri sisse, kaalub 1,395 kg ehk napilt Inteli kehtestatud ultrabooki kaalunormi piires (kuni 1,5 kg). Sülearvuti on varustatud 128/256 GB välkmälukettaga ning Spectre XT aku kestab kuni kaheksa tundi. Varustuses on täielik kogum erinevaid porte, mis peaksid ärikasutaja vajadused üldiselt rahuldama: näiteks Gigabit Ethernet, USB 3.0, HDMI.

HP Spectre XT on kiire, sest toetab mSATA SSD ja Intel Rapid Start Technology tehnoloogiat, mis võimaldavad arvuti kiiret käivitamist ja unerežiimist töölehakkamist. Sülearvuti on varustatud Intel Core protsessoritega ning Intel Smart Connect Technology uuendab automaatselt e-posti ka siis, kui sülearvuti on unerežiimil.

HP Spectre XT sisaldab Adobe Photoshop Elements 10 ja Adobe Premiere Elements 10 täisversioone.

Konfidentsiaalsete andmete kaitseks ja küber-ohtude vältimiseks on HP Spectre XT varustatud üheaastase Absolute Data Protecti ja kaheaastase Norton Internet Security ja Intel Identity Protectioni litsentsidega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.