Homsest saab laadida Windows 7 RC ehk (peaaegu) "päris" versiooni

Kaader Microsofti Windows 7 videost.Homsest ehk 5. maist saab endale alla laadida Windows 7 RC (Release Candidate) ehk selle peaaegu pärisversiooni, mis oletatavasti sel sügisel juba müügile tuleb. Senised testversioonid olid veel lõpliku versiooniga võrreldes veidi toored.

Windows 7 RC on varsti allalaaditav Microsofti Windows 7 saidilt ja seda saab teha juuli lõpuni. Otsasaamise pärast kartma ei pea, sest digitaalset kaupa paljundatakse juurde vastavalt nõudlusele.

Mis saab sügisel, kui Windows 7 juhtumisi välja tuleb? Ka selle pärast ei pea muretsema, kinnitavad Microsofti spetsialistid. Ühel hiljutisel tarkvarakonverentsil kinnitasid nad Arvutimaailmale, et kindlasti ei jää Windows 7 alfa-, beeta- ja RC versioonide kasutajatele enne lõpliku versiooni väljatulekut n.ö tühja auku, kus nad oma opsüsteemi legaalselt kasutada ei saa.

Kes tahab, uuendab Windows 7 RC tema ametlikult saabudes "lõplikuks" versiooniks (ilmselt juba tasu eest) ja kes ei taha, võivad rahus Release Candidate´i edasi kasutada täpselt aasta jagu ja alles siis mõelda, kas pöörduda tagasi vana hea Vista või veel vanema ja parema XP juurde. Või lahkuda üldse MS-i paadist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.