fbpx DHL trükib su Facebooki välja ja saadab kulleriga kohale | AM.ee

DHL trükib su Facebooki välja ja saadab kulleriga kohale

Deutsche Posti omandatud DHL pakub sotsiaalmeedia fännidele Social Memories lahendust, mille abil saab tellida oma Facebooki seinast personaalse raamatu.

Tänaseks on raamatut tellitud üle 100 000 eksemplari. PDF-ina saab selle kätte 3,9 euroga, kõvakaanelise paber-raamatuna aga 19 euro eest pluss kullerteenuse tasu kohaletoomise eest. Igal juhul on tegemist kavala turundustrikiga oma kullerteenusele töö tagamiseks. Kindlasti leidub inimesi, kes tahaks internetist omale ajaloo välja trükkida ja veel ilusa kujundusega ka, mitte raskesti arusaadavast Timeline´ist seda veebibrauseris vaadata.

Social Memories lahenduse abil koostatud raamat koosneb professionaalselt kujundatud infograafikutest, fotodest ja tekstist, mis annavad ülevaate kasutaja poolt paika pandud ajaperioodist (näiteks Facebookiga liitumise päevast kuni tänaseni).

Programm analüüsib Facebooki kasutaja tegevust, koostab ülevaateid kõige aktiivsematest sõpradest, populaarsematest sissekannetest ja paljust muust. Kõvade kaantega Facebooki raamat koosneb 28 leheküljest, seda on võimalik luua erinevates keeltes ning tellida igasse maailma nurka.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.