fbpx Tallinnas tuleb suur rahvusvaheline tarkvarakonverents | AM.ee

Tallinnas tuleb suur rahvusvaheline tarkvarakonverents

Esimest korda toimuv kahepäevane tarkvarakonverents Topconf toob Tallinna kokku Eesti ja välismaa tipptegijad.

Radisson Blu Olümpia hotelli konverentsikeskuses esinevad näiteks Eestist tuntud tegijad Anton Keks (Codeborne), turvalisusekspert Mehis Hakkaja (Clarified Security), Ahto Truu (Guardtime) ja paljud teised, sealhulgas ka tuntud tarkvaraeksperdid välismaalt.

Avakõne peab LEGO disainer John-Henry Harris, kes on pakkunud välja LEGO kui lahenduse ka mänguasjatööstusest teistesse valdkondadesse, näiteks tarkvaraarendusse.

Topconfi tarkvarakonverentsil räägib veel Mehis Hakkaja „sõjalugusid“ legaalsest häkkimisest ehk penetratsioonitestidest, mis peavad välja selgitama need turva-augud, mis arendajal on sisse jäänud. Konverentsil tehakse sel teemal töötoad ja väike häkkimisvõistlus. 

1. kuni 2. novembrini kestev konverents on mõeldud tootearendajatele, tarkvaraarhitektidele, IT-juhtidele, meetodite ja protsesside ekspertidele ning tarkvaraarendajatele.

Tegemist on kohati üsna sügavuti tarkvarateemasid uuriva ettevõtmisega, kus saab lisaks eriala täiendamisele ka teiste oma ala tipptegijatega kohtuda. Märksõnadeks on Java, mobiilirakendused, .Net, vaba tarkvara, avatud lähtekood, Agile meetodid, erinevad programmeerimiskeeled ja -meetodid.

Konverentsil, mille kaaskorraldajaks on ka Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, on kolm tehnilist paralleelsessiooni ja üks lahenduste sessioon, kokku üle 40 esitluse.

Konverents on osalejatele tasuline. Kuid Arvutimaailma lugejatele võib see tasu olla natuke väiksem: lisades promotsioonikoodi lahtrisse sõna "ARVUTIMAAILM", saab 15 protsenti hinnaalandust.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.