EMT pakub ise kokkupandavat mobiilsidepaketti

EMT pakub alates 4. maist 2009 võimalust koostada ise endale sobiv pakett, valides kolme põhiteenuse – kõne, sõnumite ja interneti kasutusmahud vastavalt vajadusele ning vastavalt sellele kujuneb ka hind. Internet tähendab siin mobiilinternetti, kodune püsiühendus tuleb vajadusel eraldi teistelt operaatoritelt tellida.

„Muutlikel aegadel ootavad inimesed enam vabadust ja valikuvõimalusi ka mobiilside teenuste osas,“ ütles EMT turundusdirektor Piret Mürk-Dubout.

„Traditsiooniliselt on mobiiliteenused olnud inimestele nö ette paketeeritud, kuid operaatori poolt komplekteeritud keskmist tarbimist arvestavad teenuspaketid ei pruugi personaalsete vajadustega sobida. Seega otsustas EMT esimese mobiilioperaatorina Eestis pakkuda olemasolevatele pakettidele lisaks valikuvabadust panna kokku just endale sobiv meelepärane mobiili- ja internetipakett.“

Iga kliendi personaalseid soove arvestav uudne komplekteerimismudel kannab nime MinuEMT. Teenuseid ja mahtu saab iga eraklient ja äriklient kavandada oma vajaduste ja soovide põhiselt. MinuEMT-s pole kõnealustustasu ega muud kulu.

Pikaajalisele kliendile lisanduvad tema poolt valitud MinuEMT paketile mitmed soodustused. Perekõned ja firmasisesed kõned on tasuta. Erisoodustused on lastele (tasuta helistamise võimalus lapsevanemale ning sõnumite ja interneti topeltmaht), noortele (tasuta helistamise võimalus sõbrale ja sõnumite ja interneti topeltmaht) ning seenioritele (veerand tundi kõneaega lisaks valitud kõnemahule). EMT püsikliendiprogrammi Topeltpluss kliendid saavad vastavalt kliendistaaźile juurde kuni 20% lisamahtu kõikidelt valitud teenustelt. Samuti saavad soodustustest osa nii uued kui olemasolevad pikaajalised EMT ärikliendid (vastavalt kliendistaažile saab EMT äriklient igale valitud teenusele juurde tasuta lisamahtu).

EMT kliendile jääb võimalus muuta oma valitud teenuseid ja nende mahtusid, kui mobiilside ja interneti kasutuse vajadused peaksid muutuma, näiteks kui kiiremal perioodil läheb asjaajamisteks vaja rohkem kõneaega. Samuti saab vähem aktiivseteks perioodideks, näiteks puhkuse ajaks, teenuste mahtu vähendada. Kliendi jaoks on ka hinnastus tehtud võimalikult lihtsaks: kõik Eesti-sisesed tava- ja videokõned on kõikidesse võrkudesse helistamisel ühtse hinnaga. Samuti on üks hind SMS- ja MMS-sõnumitel.

Kõneaja arvestus toimub sekundipõhiselt ning kasutusmahus sisalduvatele ega ületavatele minutitele ei lisandu kõnealustustasu.

Liitumiskuul arvestatakse MinuEMT mobiili- ja internetitasu vastavalt kasutatud päevade arvule, kuid klient saab selle eest kasutada kogu valitud teenuste mahtu.
MinuEMT-ga saab liituda EMT ja Elioni esindustes, kus klientidel aitavad nende seniste kasutusharjumuste baasil MinuEMT kasutusmahtusid määrata müügikonsultandid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.