fbpx Dell alustas standardiseeritud ProSupport teenuste pakkumist Eestis | AM.ee

Dell alustas standardiseeritud ProSupport teenuste pakkumist Eestis

Dell alustas Eestis standardiseeritud tugiteenuste pakkumist. Esimeses etapis pakutakse nn on-site garantiiteenuseid äriklassi seadmetele Dell ProSupporti nime all.

Edaspidi on kõigil Dellist tellitavatel äriklassi arvutitel hinna sees senise tavalise tootegarantii asemel on-site garantii (kõiki garantiiga seotud teenuseid osutatakse kliendi juures kohapeal). See võib küll toote hinda mõnekümne euro võrra tõsta, kuid hinna sees olev „Basic on-site Warranty“ pakett tagab reageerimisaja järgmisel tööpäeval ning on rahvusvaheliselt tagatud garantii, mis kehtib kogu maailmas. Garantiiperioodi pikkuseks on 3-5 aastat ja reageerimisaega on võimalik lühendada 4-le tunnile. 

Dell ProSupport teenuste osutamine põhineb Delli standarditel, mis tagab ühesuguse kiiruse ja kvaliteedi üle maailma.

Teenused käivitati üheaegselt kolmes Balti riigis - nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Teenuste autoriseeritud partnereid on Baltimaades kokku 7. Delli teenindusettevõttes MAX 123 tagatakse lisaks töökohaarvutite garantiiteenustele samu teenuseid ka serveriruumi toodetele.

"Tehnoloogia soetamise juures on üha olulisemaks kriteeriumiks pakkuja järelteenindus ja hooldus," ütles MAX 123 nõukogu esimees Ivo Suursoo,  kommenteerides uut laadi teenuste turuletoomist ja IT-lahenduste seost. "Uute teenustega tagame Delli esindajana kindlasti turu kiireima garantii ja hoolduse äriklassi arvutustehnikale. Lisaks meeskonna valmisolekule on nüüd meie käsutuses ka hästivarustatud laod Tallinnas ja Tartus. Kui mõnel kliendil on kiiresti lahendamist vajav probleem, stardivad korraga nii hooldustehnik kui ka varuosa, liikudes üheaegselt ning kohtudes kliendi juures."

Dell ProSupport on-site garantiid pakutakse Eestis kõigile Delli  äriklassi seadmetele (k.a. printerid).

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.