Milline siis oli parim iPadi ärirakendus?

(Arvutimaailm 12/12)

Ja ongi aeg välja kuulutada parima iPadi ärirakenduse valimise tulemused. Eelmisel nädal kuulutasime välja küsitluse ja auhinnamängu: milline on parim iPadi ärirakendus?

Ülekaalukalt võitis Smart Office 2. See on tõesti hea ärirakendus enamuse kontoriasjade tahvlil valmis tegemiseks, sisaldades nii tabelarvutust, presentatsioonide tegemist kui tekstiredaktorit.

Ühe kasutaja kommentaar selle kontoripaketi parimaks ärirakenduseks tunnistamisel on selline: "Värske iPadi kasutajana tööks (läpaka asemel) olen avastanud enda jaoks Smart Office 2 erinevate dokumentide haldamiseks ja loomiseks läbi Dropboxi. Näeb kena välja ja erinevalt CloudOn-ist pakub kena teravat pilti ;-)"

Teisele kohale tuli vana tuttav pilvsalvestuskeskkond Dropbox. See aitab oma faile pilves hoida ja neile kõikjalt ligi saada: telefonist, tahvlist, oma arvutist või üle veebi võõrast arvutist. Dropboxi saavad ka ärikasutajad hallata.

Dropboxi valimist põhjendas üks vastanu niimoodi: "Ükskõik, mis  rakendusega sa oma faile muudad, on sul alati vaja neile ligipääsu. Dropbox on siiamaani selline asi, mis on suutnud olla lihtne, töökindel ning samas töötada valutult kõigil platformidel."

Veel mainiti järgmisi rakendusi:

  • Mail "kõige enamkasutatav ärirakendus"
  • Yammer "Hea äri-/firmasisese kommunikatsiooni tarbeks, e-mailisegaduse vältimiseks. Inimesed on nimelt mingil põhjusel isegi ärisuhtluse Facebooki kolinud ja Yammer kui Facebookisõltlastele tuttava olemisega sotsiaalvõrgustik võib äriinfo Facebooki käest päästa. Tasuta ka."
  • Teamviewer "Kuna tööarvuti nagunii koguaeg töötab ja paratamatult ei suuda kõiki oma faile pilves sünkroonis hoida, siis Teamviewer on nii mõnigi kord hädast välja aidanud. Lisaks asendab ka sülearvutit."
  • Goodreader "Toetab paljusid failiformaate."
  • Digidoc "Allkirjastamine."
  • Keynote "Lihtne kasutada, mugav ühendus iCloudi."
  • Mindjet "Parim tööde ja tegemiste organiseerimisel."
  • Sugarsync "Täiesti uus tase nn. pilveteenuses, süngib kõik tööarvuti soovitud asjad ja lisaks automaatselt kõik nutitlefoniga tehtud pildid."

Nüüd aga veel ühe olulise asja juurde - loosimine. Lubasime ju kõigi osaliste vahel välja loosida Logitechi õhukese klaviatuuri iPadile. Kõigi vastanute seast võitis loosimisel mugava klaviatuuri Lauri, kelle ametiks oli märgitud õpilane. Lauriga on ühendust võetud, kuidas ta oma klaviatuuri kätte saab. Täname kõiki vastanuid!

TOIMETUS

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.