fbpx Tahvelarvutid | AM.ee

Tahvelarvutid

Tahvelarvutid

Vana nähtuse uus tulemine - nüüd on tahvelarvutid Androidiga, iOSiga jm.


Aasta alguse hitid: kõige ostetumad olid see tahvel, see süler ja see nutipistik

(Sisuturundus)

Mida osteti Eestis peale jõule ja aastavahetust? Ennustada on seda raske, aga meil on müüginumbrid olemas. Esikolmik on siin: Alfawise´i nutipistik, Alldocube´i mänguritahvel ja Huawei Matebook 13 sülearvuti. Lisaks on praegu soodsalt saada Xiaomi ruuterid, mis võivad samuti peagi edetabeli esikolmikusse jõuda.

Alfawise PE1004T Smart Plug - 8,85 €

Alfawise PE1004T

Valus video: vaata, kui kergesti uus iPad Pro pooleks murdub Kaido Einama 18. november 2018 - 14:21

Uued tahvlid ja telefonid muutuvad aina õhemaks ja läbi on elatud ka mitu nn Bendgate´i, kuid see ei tähenda, et õhukeste seadmete buum läbi oleks. Paraku pole üliõhukesi seadmeid võimalik enam teha nii vastupidavatena, et nad ka kergema käänamisega pooleks ei murduks.

Kuhu kadus Apple? Nokia ja OnePlus tegid iPhone’ile ära AM 7. august 2018 - 10:57

Südasuvel, kui puhkuserahad saabuvad ja telefonid kõige rohkem upuvad, püsis Eesti inimeste huvi uute nutiseadmete järele kõrge ning populaarseimate telefonide esikümnesse mahtus suisa kuue tootja seadmeid. Märgilise tähisena tõusis juulis viiendale kohale ning ühtlasi ka iPhone’idest ette “vana hea” Nokia oma uue mudeliga, samuti rebis Apple’ist mööda OnePlus 6.

Samsung Tab S4 tahvelarvuti - sülearvuti asendaja? Marko Habicht 2. august 2018 - 12:19

 

Samsung tõi turule uue Tab S4 tahvelarvuti sisseehitatud Dex funktsiooniga.

Sport viib televaatamise internetti Karin Laurima 22. aprill 2018 - 1:59

Internet on uus televisioon. Meediauuringute firma Datafix andmetel ulatus tasulise internetitelevisiooni vaatajate arv Euroopas eelmise aasta septembri lõpuks 7,4 miljonini, kasvades mullu kolmandas kvartalis tervelt 13%. Hüppelist kasvu vedasid spordiülekanded ja lasteprogramm. Lisatõuke televaatamise liikumisele internetti annab aprilli alguses voogedastusteenustelt kadunud geoblokeering. 

Cat uuendas oma vastupidavustelefone ja -tahvleid AM 4. september 2017 - 14:27

IFA-l Berliinis esitles vastupidavusseadmete tootja Cat oma kolme uut toodet, õigemini tooteuuendust. Näha on olulisi uuendusi, mis teevad tugevad ja vastupidavad nutitelefonid eelkäijatest kiiremaks ja võimsamaks . Esimest korda näidati ka tugevat tahvlit.

Gartner ennustab: sel aastal ostame me digiseadmeid vähem

Kuigi digimaailma buum on täies hoos, ennustab Gartner, et nutiseadmete ja arvutite müük sel aastal väheneb. Küll õige vähe, aga siiski. 2017. aastal ostetakse digiseadmeid vähem 0,3%.

Worldwide shipments of PCs, tablets and smartphones are expected to exceed Tahvlite, PC-de ja nutitelefonide müük ulatub sel aastal lõpuks küll 2,3 miljardi seadmeni, aga see on 2016. aasta tulemustest Gartneri täpse ennustuse põhjal 0,3 protsenti vähem. Uus kasv aga saabub juba tuleval aastal, mil ilmselt ostetakse 1,6 protsenti rohkem.

Euronics toob Microsoft Surface seadmed Eestis müügile AM 31. Mai 2017 - 21:54

Microsoft Surface arvuteid on Microsoft juba aastaid tootnud ja müünud, kuid need on jäänud pigem nišitoodeteks. Alguses pidi leppima odavamate mudelite juures lahjema Windowsiga, siis oli hind liiga kallis, kuid Eestis oli põhiprobleemiks ikkagi saadavus, kuigi fännid aga leidsid ikka võimaluse omale piiri tagant ihaldatud seade soetada. Nüüd on Euronics koostöös Microsoftiga asunud seda takistust kõrvaldama.

Eesti suurim kodutehnika ja elektroonika edasimüüja Euronics hakkab koostöös Microsoftiga sel nädalal Euronicsi kauplustes müüma Microsoft Surface tootesarja seadmeid.

Asus tegi maailma kõige õhema tahvel-sülearvuti Zenbook Flip S AM 29. Mai 2017 - 23:24

Kohe algab taipeis Aasia oluline tehnoloogiaüritus: Computex Taipei. Seal tulevad esitlusele selle aasta teise poole hitid idapoolsetelt tootjatelt. Asus esitleski päev enne messi oma maailma kõige õhemat tahvel-sülearvutit Zenbook Flip S.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.