Tahvelarvutid

Vana nähtuse uus tulemine - nüüd on tahvelarvutid Androidiga, iOSiga jm.


Lihtsad reeglid, kuidas ajurünnakuid mitte ära rikkuda

Pühadeaeg on käes, kui suured tööd ja tegemised jäetakse pigem tahaplaanile ning tööl tehakse kokkuvõtteid möödunud aastast ja seatakse järgmise aasta eesmärke. Just sel perioodil toimub mitmesugustel koosolekutel ka palju ajurünnakuid tulevikuprojektide osas. Kasvustrateeg Indrek Saul annab nõu, kuidas ajurünnakuid efektiivselt läbi viia, et kõik seal osalejad piisavalt panustaksid ning oma ideid välja julgeksid pakkuda.

TEST: Getac G110 - maailma tugevaim tahvel sangaga kastis
Tahvelarvuti Getac F110 6G sügiseses vihmas.
AM 5. november 2022 - 20:21

(Sisuturundus)

Getaci uus tahvelarvuti F110, mis kannatab loopimist, vett, tolmu ja vilet ning mida saab hooletult sangast võtta või õlal kanda, pole niisama veebis surfamise tööriist. Kasvõi selle hinnasilt, mis ligineb julgelt 3000 eurole, peletab niisama uudishimulikud meelelahutajad eemale. Kuid oma nišš, kus vastupidav seade alati ära kulub, on üsna lai: militaarkasutajatest ja märulipolitseinikest tavaliste ehitusinseneride, laevajuhtide, põllumeeste ja insenerideni välja.

Microsoft tõi välja järgmise põlvkonna Surface’i seadmed
Surface´i uued seadmed.
AM 2. november 2022 - 0:26

Microsoft jagas äsja oma nägemust Windowsi arvutite järgmisest põlvkonnast, kus arvuti- ja pilvetehnoloogiad segunevad ning sekka kasutatakse ka tehisintellekti.

Ligi nelikümmend aastat on Windowsiga arvuti olnud arvutimaailma keskmes alates kõige esimesest tekstipõhisest klaviatuurisisestusest kuni hiirega osutamise ja klõpsamiseni ning kuni tänapäevani, kui puudutus, hääl, nutipliiats ja žestid aitavad inimestel kasutada Windowsi arvutit loomulikumalt. Surface on algusest peale olnud Windowsiga masinate tuleviku ettenäitajaks.

Suur seadmemüügi TOP: millised olid eestlaste lemmik nutitelefonid, tahvel- ja sülearvutid 2021 aastal?
Samsung A32.
AM 13. veebruar 2022 - 22:46

Olenemata kiibipuudusest ja tarneraskustest tõusis möödunud aastal oluliselt telefonide ja sülearvutite müük. Kõige populaarsem nutitelefon oli Samsung Galaxy A32 ja keskmise nutitelefoni hind kerkis 436 euroni. Muuhulgas tõusis ka nuputelefonide ja süle- ning tahvelarvutite müük.

Elisa müügistatistikast ilmneb, et möödunud aastal osteti taas rohkem nutiseadmeid kui tunamullu. Nutitelefonide müük tõusis kokku 4,3% ja enim soetati just Samsungi telefone, kuid populaarsed olid ka Apple, Xiaomi ja Nokia telefonid.

Eesti rekordilised müüginumbrid: tahvel- ja sülearvutite müük meenutab juba jõuluaega
Macbook Air
AM 25. november 2021 - 15:28

Jõulud saabuvad seekord vist varem, vähemalt on paisu tagant juba varakult lahti pääsenud tõeline ostubuum, mida pole viimasel ajal nähtud, näitab värske turuülevaade.

Eestis on aasta teises pooles hüppeliselt kasvanud sülearvutite ning tahvelarvutite müük ning viimase kolme kuu jooksul on müüdud seadmete hulk turul tervikuna ligi kahekordistunud, selgub telekomioperaatori Elisa ja BRC Market Experts poolt koostatud turuülevaadetest.

Ženja Fokin: tahvelarvuti on tõeline ajasäästja
Ženja Fokin ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.
AM 13. september 2021 - 12:51

(Sisuturundus)

Nii igapäevatöös, komandeeringutes kui meelelahutuseks tahvelarvutit kasutav Ženja Fokin usub, et tegemist on seadmega, mis muudab toimetamised kiireks ja lihtsaks. Stilist jagab oma kogemusi ja nõu, kuidas tahvel enda kasuks maksimaalselt tööle panna.

TEST: Toughbook FZ-S1 ehk kestvustahvel, mis loeb vaktsineerimistõendit ja takseerib metsa
Panasonic Toughbook.
Kaido Einama 7. august 2021 - 21:41

Panasonicu kestvustahvlid ehk Toughbookid on paksud ja tugevad, kannatavad kõrgelt kõvale pinnale kukkumist (MIL-STD-810H ehk kukkumine betoonile pooleteise meetri kõrguselt) ning vastavad IP67 veekindlus-standardile. Seega võiks Toughbook FZ-S1 tunduda hea võimalusena kasvõi oma lapsele osta, kuid tegemist on siiski äriseadmega.

Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid
Samsungi tahvelarvuti.
AM 23. juuli 2021 - 15:31

Telia hakkab lisaks eelmisel aastal lettidele jõudnud kasutatud telefonidele sellest sügisest müüma ka kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.