fbpx ZeroTurnaround võitis Eesti-Ameerika Innovatsiooniauhinna | AM.ee

ZeroTurnaround võitis Eesti-Ameerika Innovatsiooniauhinna

Alles see oli, kui Zeroturnaround teenis kuuga aastatulu või võitis USA-s väärika Java-auhinna. Firmas on jälle põhjust šampus avada, sest täna kuulutati välja 2012. aasta Eesti-Ameerika Innovatsiooniauhind, mille võitis Java arendajate maailma oluliselt lihtsustava produktiivsustehnoloogia looja ZeroTurnaround. 

Eelmisel aastal asutatud 10 000 euro suuruse auhinna väljastasid USA suursaatkond, Balti Ameerika Vabaduse Fond ning Ameerika Eesti Kaubanduskoda. Tunnustuse andsid üle Riigikogu esimees Ene Ergma ja USA suursaadik Jeffrey Levine.

Kuue finalisti hulka olid lisaks ZeroTurnaroundile jõudnud ka Click&Grow, Cybernetica, Fits.me, Teeme Ära! ning Marinexplore.

Jevgeni Kabanovi ja Toomas Römeri asutatud firmas töötab 75 inimest ning selle produktiivsustarkvara kasutatakse 80 riigis. Ettevõtte tuntumate klientide seas on näiteks eBay, Disney, HP, IBM, Lufthansa ja Oracle. 

"Eesti tehnoloogiafirmade jaoks on USA eluliselt tähtis nii turu kui rahvusvahelise müügikompetentsi allikana", ütles ZeroTurnaroundi asutaja ja tegevjuht Jevgeni Kabanov. "Kui avasime müügikontori Bostonis, soovisime anda ettevõte kasvule uut hoogu ja see on hästi õnnestunud. Koostöö ja suhete ehitamine Eesti ja USA meeskondade vahel oli sel aastal üks me prioriteete. Ses mõttes on Innovatsiooniauhind keskendunud väga õigele asjale -- Eesti ja Ameerika kompetentside targa ühendamise tunnustamisele".

"Olles tegutsenud ligi 20 aastat USA tehnoloogiaettevõtluses, on mul põnev näha, kuidas innovatsioon kogu maailmas säriseb," lisas ZeroTurnaroundi USA haru juhtiv Alex Laats. "Eesti on siin võrratu näide tänu innovaatiliste tehnoloogiaettevõtete plahvatuslikule tekkele viimastel aastatel. Tänane tunnustus ja soojad sõnad tähendavad meie inimestele palju, oleme nende eest väga tänulikud".

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.