Phonebloks ja isiklik telefoni komplekteerimine peagi reaalsus

Foto: phonebloks.comMõne aja eest liikus sotsiaalmeedias populaarne video mobiiltelefonist, mille juppe saab kasutaja ise välja vahetada.

Palju lihtsam oleks ka telefoni soetamine, kuna esimesel soetamisel saaks valida täpse kobinatsiooni komponentidest valides vastavalt oma soovidele paremad detailid tähtsates piirkondades.

Antud idee kogus inimeste kontakte, et need edasi saata mõnele seadme tootjale, et nood juba omakorda seadme realiseeriks.
https://phonebloks.com/idea/

Tuleb välja, et Idee on suunatud Motorolale, mille omanik juba mõnda aega olnud Google ning paistab, et üsna pea võib selleteemalisi uudiseid olla veel tulemas.

Seni on Motorola/Google plaan kasutada Androidi operatsioonisüsteemi ja luua avatud, modulaarne riistvaraplatvorm.

Ideaalis saab seadmel vahetada, akusid, ekraani, protsessoreid, kui andmekandjaid: sarnaselt nagu praeguseks juba vähelevinud lauaarvutitel.

Teema teeb eriti põnevaks aga tõsiasi, et võimaldab luua ja kasutusele võtta mobiilides veel vähelevinud seadmeid ning neid enda seadmel ära kasutada. Miks ka mitte meditsiinis, logistikas vms, kus antud seadme võiks paigaldada mõne muidu kalli seadme kontrolleriks.

Lisaks ootab tootja kasutajate sisendit, mis suunas peaks antud projekt liikuma hakkama: http://www.dscout.com/ara

Igaljuhul ootame huviga. Täpsemalt vt motorola Blogist: http://motorola-blog.blogspot.in/2013/10/goodbye-sticky-hello-ara.html

Pilt: motorola Blog

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.