3StepIT valiti Euroopa parimate tööandjate hulka

Kontoriseadmete rendi- ja haldusfirma 3 Step IT on parimate tööandjate seas Euroopas 33. kohal, selgus üle-Euroopalisest uuringust 100 Parimat Töökohta Euroopas. Valik tehti 1350 ettevõtte seast.

3 Step IT-d tunnustati ka koduturul Soomes hea tööandja tiitliga ning valiti seal parimate tööandjate edetabelis kolmandale kohale.

3 Step IT Grupi juhi Artti Aurasmaa sõnul on ettevõtte ärilise edukuse ja töötajate rahulolu vahel selge side. „Innovatsioon, ettevõtte areng ja kasv julgustavad töötajaid saavutama aina kõrgemaid eesmärke, mis omakorda viib aina paremate tulemusteni. Nii luuakse jätkusuutlik positiivne arengutsükkel,“ selgitas Aurasmaa.

3 Step IT Baltikumi juhi Aivar Krausi sõnul on oluline edufaktor usaldus. „Tänases majandus- ja finantsolukorras on raske üle hinnata usaldust tööandja, kolleegide, partnerite ja klientide vastu. Pean just usaldust üheks olulisemaks edu aluseks,“ selgitas Kraus. „Keeruline aeg loob uusi võimalusi tugevatele ettevõtetele. 3 Step IT on praeguseks tugevalt esindatud üheksas Euroopa riigis. Olen kindel, et enne aasta lõppu alustame tegevust kümnendas.“

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.