Electrolux jagab igaks päevaks ideid õhtusöögi korraldamise kohta

Maailma suurim kodumasinate tootja Electrolux on www.dinnerexplorer.com kodulehele koondanud sadu ideid meeldejäävate õhtusöökide korraldamiseks ning loodab rahvusvahelisele veebilehele peatselt lisada ka kontseptsioonid Eesti-päraste stiilipidude korraldamiseks.

Näiteks märtsis soovitab Electrolux Dinner Exploreri vahendusel korraldada mehhiko rahvusköögile omaseid tšillipäevi või tähistada Itaalia kunstniku Michelangelo sünnipäeva maitsvate itaalia roogade seltsis. Igaks kontseptsiooniks on lehel kasulikke näpunäiteid, mis aitavad lihtsate nippidega muuta õhtu terviklikuks – alates taustamuusikast lõpetades ideedega kutseteks.
 
 
„ Varsti on käes 01.aprill, mida teame kõik kui vempude tegemise ja naerupäeva. Ka selleks päevaks on Electrolux Dinner Exploreris häid ideid: miks mitte korraldada tagurpidi õhtusöök, kus ka toiduvalik on ootamatu. Alustage näiteks magustoidust ja kohvist ja minge edasi tagurpidi käikudega lõpetades näiteks suupistete ja tervitusjookidega. Kui paluda ka külalistel riietuda naljakatesse kostüümidesse ja mängida lõbusaid mänge, siis on kindel, et sellest saab üks igati naerupäeva väärne õhtu,“ tõi Electrolux Eesti integreeritava kodutehnika müügijuht Kersti Saarma näite, kuidas Dinner Explorer aitab meeleoluka õhtu korraldamisele kaasa.
 
Peatselt on kavas luua võimalus lisada rahvusvahelisse andmebaasi terviklikud kontseptsioonid ka Eesti-päraste õhtusöökide korraldamiseks, mille kokkupanemisse loodab firma kaasata kõik Eesti toiduentusiastid, lisas Saarma. 
 
„Kodus toiduvalmistamine on taas trendiks saamas. Õnnestunud lõuna- või õhtusöögi korraldamine perele ja sõpradele on siiski enamuste jaoks suur ettevõtmine. Dinner Exploreri  abil on meeldejääva õhtusöögi korraldamine imelihtne. Dinner Explorerist leiab kõik: alates ideedest, millist toitu valmistada lõpetades ettepanekutega, milliseid jooke toidu kõrvale sobib serveerida, millist muusikat meeleoluks mängida ja milliseid lõbusaid tegevusi külalistele korraldada. Kogu tegevuse muudab eriti lihtsaks ja mugavaks fakt, et lisaks soovitustele saab Dinner Explorerist ka vajaliku ostunimekirja- pole vaja ise nuputama hakata, mida õnnestunud õhtuks vaja osta,“ selgitas ta.
 
„Kokakunstist osa saamine on tänapäeval üks mõnusamaid meelelahutuse viise. Dinner Explorerist leiab mugavalt igaks kuuks ja erinevateks sündmusteks sobilikke retsepte ja ideid õnnestunud ürituste korraldamiseks,“ ütles  Saarma.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.