Microsoft teatas Internet Explorer 8 valmissaamisest

Seni beetaseisuses olnud Microsofti uus brauser sai täna lõpuks valmis, teatas Microsoft oma pressiteates.

Allalaadimiseks võib kasutada seda linki, kus 25 keele sest leiab ka eestikeelse versiooni.

Internet Explorer 8 on lihtsamini kasutatav, kiirem ja turvalisem. Lisandunud on ka mugavusfunktsioone, näiteks saab sõna välja valida ja sellel parema hiirega klõpsates valida, mida selle sõnaga peale hakata - kas saata sõbrale koos mõne lingiga, otsida teadmistebaasist tähendust või siduda mõne veebiteenusega.

Lisaks on aadressiriba intelligentsust juurde saanud, ennustades kasutaja soove ajaloo ja salvestatud lehekülgede järgi. Suletud brauser jätab vajadusel ka meelde oma viimase oleku ja avab samad leheküljed, kui IE8 uuesti käivitada. See omadus on näiteks Firefoxil juba ka varem olemas olnud. IE8 oskab ka paremini unustada - lisaks meeldejätmisele saab nõuda sellelt ka privaatset brausimist ja peale sessiooni lõppu kustutatakse kõik jäljed tegevusest veebis. Seegi omadus on teistel brauseritel varem kasutusel olnud.

Firmade jaoks on hea teada, et grupipoliitikat (Group Policy) on kõvasti täiustatud ja IT administraatorid saavad nüüd kuni 1500 erinevat seadet kasutada. veebilehtede tegijaid rõõmustab aga see, et IE8 vastab nüüd täpsemalt kehtivatele veebistandarditele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.