fbpx Kolme nutitelefoni võitjad on selgunud: need on... | AM.ee

Kolme nutitelefoni võitjad on selgunud: need on...

Kuu aega tagasi alanud Overmaxi ja AM.ee kampaania kolme nutitelefoni loosimiseks on nüüd õnnelikult läbi saanud.

Võtame kõigepealt ette esimese nutitelefoni, mille fortuuna loosib välja kõigi selle aasta parima loo hääletamises osalenud lugejate vahel.

Surume käe loosikasti ja tõmbame sealt välja... Kadi (32) nime! Palju õnne! Toimetus võtab Kadiga ühendust, kuidas telefoni üle anname.

Teine telefon kuulub aga AM-i välisautorile, kelle lugu valiti kõige paremaks. Avaldame siinkohal üsna ülekaaluka esimese:

  1. Nexus 5 - kas puhas Android on ikka parim?

Loo autor Kristjan Karmo saab teise telefoni. Palju õnne! Loosi tahtel lugeja auhinna võitnud Kadi muuseas valis oma lemmikuks samuti Nexus 5 loo.

Jäänud on veel kolmas telefon. Selle omanik selgus žürii otsusest. Üheksaliikmeline žürii, kuhu kuulusid AM.ee ja ajakirja Arvutimaailm kauaaegsed autorid ning testijad, tegi oma valiku ja parimaks juulis laekunud uue AM.ee välisautori looks osutus Aarne Rubeni "Kummaline teooria Interneti tulevikust: ajarändurite pidu Internetis". Palju õnne!

See lugu kogus enim hääli - kokku 5 üheksalt žüriiliikmelt. Autor on küll varem Arvutimaailma paberväljaandesse mõned korrad kirjutanud, kuid AM.ee veebis oli see originaallugu tema debüüt.

Ka nende telefonide üleandmiseks võtab toimetus võitjatega ühendust. Täname kõiki osalejaid ja loodetavasti saame varsti taas mõne loosimise korraldada.

FOTO: ISTOCKPHOTO

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.