fbpx PT Mikro avab kolm uut arvutikauplust ITShop-i kaubamärgi all | AM.ee

PT Mikro avab kolm uut arvutikauplust ITShop-i kaubamärgi all

Mainumbris kirjutasime, et IT jaemüüjaid ootavad ees rasked ajad ja nende püsimajäämine on küsimärgi all. PT Mikro ehk Mikromaailma juht Peeter Trutsi aga kinnitas fookuseloos, et neil on kuni pooleteistaastane tulevikuplaan, mille üks esimesi samme ongi ilmselt äsjaavatud kolm uut IT poodi ITShopi nime all.

12. juunil avab PT Mikro AS kolm uut elektroonikakauplust ITShop kaubamärgi all Rakvere Kroonikeskuses, Narvas Fama keskuses ning Viljandi kesklinnas aadressil Lossi tn 18. PT Mikro AS on kaubamärgi loomisel eesmärgiks seadnud eristumise konkurentidest. Vähemalt 50% sortimendist on firma maaletoodavad tooted, mis lubab kasutada tavapärasest agressiivsemat hinnapoliitikat. ITShop orienteerub eelkõige erakliendile. Trumpideks peab poekett odavust, kvaliteeti, kiirust ja mugavust.

Äsja 17 aastaseks saanud Eesti staažikamaid arvutifirmasid PT Mikro AS pakub IT  esmatarbekaupu, näiteks printerite tindid ja toonerid, võrgukaablid, erinevad CD ning DVD toorikud, arvutihiired, kõlarid, WiFi seadmed ja palju muud.

ITShop on mõeldud eratarbija tavapäraste IT vajaduste kiireks, lihtsaks ning soodsaks rahuldamiseks. Meie klient ei pea ennast vaevama keerulise IT terminoloogiga. Kõik klienditeenindajad on saanud vajaliku väljaõppe ning soovitud digitoote või õige kulumaterjali leidmine laabub lihtsalt. Samuti leiame kiire lahenduse igale tehnilisele probleemile või garantiijuhtumile.

ITShop eristub omataolistest uudse ruumilahenduse ning hoolega planeeritud kaupade eksponeerimise osas. Kaubad on alati grupeeritud vastavalt kasutusala loogikale ja paigutatud kliendile arusaadavalt ning kergesti leitavalt. Värvilahenduse ja ekspositsiooni töötasid välja PT Mikro AS oma spetsialistid, kasutades ära aastatega kogunenud teabe kliendi soovidest ning käitumismustritest. Tulemust testinud prooviostjad on kinnitanud leitud lahenduse loogilisust ja mugavust.

ITShopi elektrooniline kauplus asub aadressil www.itshop.ee.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.