Valdo Randpere lahkub IBM Eesti tegevjuhi kohalt

Foto: Egert KamenikValdo Randpere teatas täna, et lahkub omal soovil IBM Eesti tegevjuhi ametikohalt. Randpere viimane tööpäev ettevõttes on 24. juunil. Uue tegevjuhi leidmiseni täidab tema ametikohuseid IBM Eesti müügijuht Riina Roosipuu.

„Olen IT-maailmas olnud juba 23 aastat, IBM-is sellest pool ehk 11 aastat. See on üsna pikk aeg ja piisav selleks, et tekiks uudishimu asjade vastu, mis toimuvad väljaspool seda valdkonda,“ ütles Valdo Randpere. „Kõigepealt võtan aja maha ja käin suvel merel, küll siis mõtlen, kuidas ja kus edasi. Praegu ei ole mul konkreetseid tööalaseid plaane.“

„11 aastat IBM-is on olnud enamasti huvitavad ja põnevad. IBM-is alustades oli peamiseks väljakutseks meeskonna moodustamine. Aastate jooksul on olnud erinevaid väljakutseid veelgi – kas või see, et reeglina on meie ärimudel iga 3-4 aasta tagant totaalselt muutunud. Näiteks kui alustasin IBM-is, olid meie suurimaks müügiartikliks personaal- ja sülearvutid, tänaseks on IBM nende tootmise lõpetanud ja keskendunud tarkvara, riistvara ning teenuste ärilahenduste pakkumisele. Kõige enam jään muidugi taga igatsema kaastöötajaid ja meie partnereid, keda tahan tänada aastate eest, mis nad on IBM-ile andnud,“ lisas Randpere.

Valdo Randpere on IBM Eesti tegevdirektor olnud alates 1998. aastast. Enne IBM-i tulekut töötas Randpere 9 aastat Rootsis firma Nordic Data Distribution tegevjuhina. Randpere on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude 1982. aastal. Valdol on 3 last ning huvialadeks tennis ja meresõit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.