fbpx Kõige rohkem ostetakse Eesti Telekomist endiselt iPhone 6 telefone | AM.ee

Kõige rohkem ostetakse Eesti Telekomist endiselt iPhone 6 telefone

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) kaubamüügistatistikast selgub, et selle aasta III kvartalis juhtis müüduimate nutitelefonide edetabelit endiselt iPhone 6.

Täna müüki tulnud uus iPhone 6s on samuti lettidelt haaratud nii, et järele on jäänud lausa tühjus. isegi roosad telefonid lähevad nagu soe sai.

III kvartali müüduimate nutitelefonide esikümnest leiab üldse nelja erineva tootja ehk Apple’i, Samsungi, Sony ja Huawei mudeleid. Seejuures on Apple esindatud ühe, Samsung kuue, Sony kahe ja Huawei ühe mudeliga.

Eesti Telekomi seadmete ja kaubamüügi osakonna juhataja Ardi Ratassepp märkis, et iPhone 6 müügiedu on pakkunud meeldivaid üllatusi ning nõudlus selle järele on ühtemoodi aktiivne nii era- kui ärikliendi poolel.

Teisele ja kolmandale kohale on nutitelefonide müügitopis kerkinud kaks Samsungi mudelit: Samsung Galaxy J5 ja Samsung Galaxy Core Prime. Tegu on soodsama hinnaklassi seadmetega, mille kliendihind on vastavalt 199 ja 129 eurot. Endiselt mahuvad tabelisse Sony vee- ja tolmukindlad mudelid Sony Xperia Z1 compact ja Sony Xperia Z3 compact, mis asuvad vastavalt 4. ja 7. kohal.

Samas on seekordsesse edetabelisse end sisse murdnud ka Samsungi uusim lipulaev ehk Samsung Galaxy S6 Edge, mis asub 9. positsioonil. Kümnendaks on kerkinud taas üks uustulnuk, Huawei Honor 4X.

Eesti Telekomi III kvartali müüduimad nutitelefonid:

 1. Apple iPhone 6
 2. Samsung Galaxy J5
 3. Samsung Galaxy Core Prime
 4. Sony Xperia Z1 compact
 5. Samsung Galaxy A5
 6. Samsung Galaxy Trend Lite
 7. Sony Xperia Z3 compact
 8. Samsung Galaxy S5
 9. Samsung Galaxy S6 Edge
 10. Huawei Honor 4X

Eesti Telekomi III kvartali müüduimad mobiiltelefonid (nii nuti- kui nuputelefonid):

(nuputelefonid märgitud boldiga)

 1. Apple iPhone 6
 2. Samsung Galaxy J5
 3. Samsung Galaxy Core Prime
 4. Nokia 108 DS
 5. Sony Xperia Z1 compact
 6. Samsung Galaxy A5
 7. Samsung Galaxy Trend Lite
 8. Doro Primo 215
 9. Sony Xperia Z3 compact
 10. Samsung Galaxy S5

Uued iPhone 6s ja iPhone 6s Plus lähevad ka hästi

„Huvi uue iPhone’i vastu on erakordselt suur nagu alati ning nõudlus ületab hetkel pakkumist. Kahjuks pole uute mudelite saadavus Eestis veel nii hea, et kõikide klientide soove koheselt täita, kuid tegeleme pidevalt selle nimel, et see mure lahendada,“ lausus Eesti Telekomi tootejuht Taavi Ting.

Tema kinnitusel on uute iPhone’i mudelite puhul näha, et üha suuremat populaarsust võidab just 64 GB versioon, mis oli eelmüügis selgelt popim kui 16 GB  versioon. „Samuti on eestimaalaste poolt väga hästi vastu võetud uus roosa värvus,“ lisas Ting.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.