Peale 26. juunit ostetud HP arvuti saab soodsamalt uuendada Win 7 peale

HP teatas, et peale 26. juunit ostetud arvuti saab vastava litsentsipakiga uuendada MS Windows 7 peale, kui see välja tuleb.

Paraku ei saa seda uuendust teha tasuta, vaid soodsama hinnaga (ca 660 kr), kui varem arvuti ostnud.

HP osaleb Microsoft Windows 7 operatsioonisüsteemi uuendusprogrammis Windows Upgrade Option Program, millega saavad kõik inimesed, kes on ostnud uue HP arvuti perioodil 26. juuni kuni 31. jaanuar 2010 võimaluse omandada Microsoft Windows 7 litsents soodsama hinnaga.

Litsentsi uuendamise, registreerimise ja materjalide saatmise tasu on ligi 660 krooni ning sellega saab klient arvutisse eelinstalleeritud Windows Vista opsüsteemi vahetada Windows 7 vastu pärast uue opsüsteemi turuletoomist.

Microsoft Windows 7 ametlik rahvusvaheline turuletulek leiab aset käesoleva aasta 22. oktoobris. Litsentsipaketid saadetakse posti teel laiali oktoobri teises pooles.
Litsentsi uuendamise programmis osaledes on võimalik omandada uus Windows 7 operatsioonisüsteem oluliselt soodsamalt, sest uue operatsioonisüsteemi letihind erakliendile on ligi kaks korda kallim ning äriklientidele veelgi enam.

Programm laieneb samadel tingimustel nii kodukasutajatele kui ka äriklientidele suunatud laua- ja sülearvutitele ning tööjaamadele. Vaata programmis osalevate HP arvutite nimekirja koduleheküljel http://h41112.www4.hp.com/promo/win7web/uk/en/eligmodels.ht….

Lisainformatsiooni HP ja Windows 7 Upgrade Option Program’i kohta koduleheküljelt www.hp.com/go/windows7upgrade.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.