IT Kolledžisse esitati kümne päevaga üle poole tuhande avalduse

Tundub, et ka ainsana tööjõudu otsiv IT sektor on saamas koolilõpetajate seas populaarseks, sest IT Kolledžisse esitati esimese kümne päevaga rekordarv avaldusi.

Esimese kümne päevaga on sisseastujad esitanud üle 500 avalduse, mida on rohkem kui eelneva aasta sisseastumisperioodil kokku. Populaarseim eriala päevaõppes on IT süsteemide administreerimine ja õhtuõppes infosüsteemide analüüs. Vastuvõtt IT Kolledži 100-le riigieelarvelisele õppekohale kestab kuni 15. juulini ning riigieelarvevälistele (REV) kohtadele 22. juulini.

Pooled sisseastujad on märkinud sisseastumisavalduses, et sõbrad, tuttavad, töökaaslased soovitasid IT Kolledžisse õppima tulla.

Õppima asuvad noored teevad tulevikku vaatava otsuse omandada rakenduslik IT-kõrgharidus IT Kolledžis, mille kõige suuremaks eeliseks peavad tudengid ja vilistlased kvaliteetseid, praktilise suunitlusega õppekavasid; professionaalseid õppejõude; tipptasemel õppetehnikat ja kaasaegset õppekeskkonda.

Tudengite ja vilistlaste arvamusi saab lugeda IT Kolledži sisseastumisveebist Sinu tulevikku vaatav otsus – IT Kolledž http://www.itcollege.ee/sisseastumine2009.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.