Samsung avas oma ametliku esinduspoe Ülemiste keskuses

Ülemiste keskuse kontseptsioonis on küll tegu rohkem kioskiga kui nelja seinaga poe ruumiga kuid võimalik et see annabki sellele mõnevõrra rohkem õhulisust ning julgustab inimesi ligi astuma ja seadmeid näppima.

Avamisel oli rahva tähelepanu püüdma kutsutud Laulja Jüri Pootsmann ning näitleja Kristel Aaslaid. Külaliste vahel loositi välja kaks Jüri Särki ning viis Gear Fit2 spordikella.

Samsung endi sõnul otsest konkurentsi elektroonikaga kaubitsejatele pakkuma ei hakka, kuigi peale seadmetega tutvumise on võimalik neid ka kohapealt soetada.

Samsung sõnastab pood/kioskit pigem elamuskeskuseks, mis tavalistest esinduspoodidest ka kontseptsiooni poolest erineb: Inimestele antakse reaalselt võimalus seadmeid proovida, mitte vaid akvaariumis vaadata, saada professionaalset nõu ning rõhku klienditeenindus kvaliteedile.

Senised brändi esindused on siiani olnud väga positiivne kogemus sest kahjuks ei ole ükski operaator ega elektroonikapood ennast toodetega sellel tasemel veel kurssi viinud, mis iseenesest on ka enesest mõistetav, sest tootevalik on väga lai.

Sarnsed poed on olemas juba Lätis ja Leedus ning väga edukad ja lubadus on antud, et Ülemiste keskuse esindus ei jää kindlasti Eesti ainsaks.

Siiski ei ole hetkel mõtet otsima minna Elamuskeskusesse Külmikuid, pesumasinaid või muud suurt elektroonikat vaid rõhk on selgelt kaasaskantaval tehnikal, nutiseadmetel.

Samsungi elamuskeskuses on saadaval kõik Samsungi uued mobiiliseadmed nagu Galaxy S7, S6, A5 ja A3 nutitelefonid, Gear S2 ja Gear Fit sarja nutikellad, uusimad tahvlid Tab S, Tab A, Tab S2, virtuaalreaalsusseade Gear VR ja lisaseadmed. Poes müügil olevate seadmete valik muutub vastavalt Samsungi tooteuuendustele.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.