Teine Android Eestis - HTC Hero

Eile õhtul sai minu lauale juba teine Eestisse jõudnud Android-telefon - HTC Hero.

Välimuselt meenutab ta kangesti HTC Touch Diamondit, millest oli juttu augusti Digis, väikese erinevusena on murtud alumine nurk, mis ülespoole kaardudes mahutab veel trackballi ja Google´ile olulise otsingu- ning tagasimineku nupu. Sisu on aga hoopis midagi muud. Nii võrreldes küll ilusa, kuid Windows Mobile´i baasil Touch Diamondi sisuga või HTC Magicu Android-sisuga. Magic oli klassikalise Android-kasutajaliidesega, Hero aga HTC poolt põhjalikult üle disainitud, võimalusterohkema ja lihtsamini kasutatava liidesega.

Näiteks on WiFi ja Bluetoothi lülitid ilusalt ikoonidena välja toodud, mitte ei pea neid seadetes taga ajama, kontakte on mugavam sirvida, sotsvõrgu tarkvarad on ka kõik juba telefonis olemas. Näiteks Twitterphone, mis oli iPhone´ist tuttav, asub nüüd ka Hero-s kohe algusest, säutsuda saab nii koos piltide kui positsioneerimisega. Facebooki eraldi rakendus on ka, kuid sellel pole palju mõtet - nuditud veebiversiooni asemel kõlbab täiesti kasutada veebi täisversioon, sest brauser jooksutab kõiki AJAXi elemente jka menüüsid, mis Facebookis on täitsa korralikult.

Praegu polegi rohkem jõudnud selle telefoniga veel tutvuda, isegi SIM kaart on sisse panemata... aga varsti juba pikemalt. Muide, kes tahab, siis Photopointis ja HTC.ee-s on juba ka Hero müügil, hinnaks endiselt väga krõbe 8999 või 8990 krooni, nagu ka pisut varem lettidele jõudnud Magicul. Vt kasutajaliidese videot.

KAIDO EINAMA

...ja veel üks pilt:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.