Tallinna Ülikool ja Tehnopol allkirjastavad täna koostöölepingu

Tallinna Ülikool rektor Rein Raud ja Tallinna Tehnoloogiapargi Arendamise SA Tehnopol juhatuse liige Alar Tamkivi allkirjastavad homme, 1. septembril Tallinna Ülikoolis vastastikuse koostöö lepingu.

Koostöölepingu eesmärgiks on Tehnopoli ja tema klientettevõtete ning Tallinna Ülikooli vahelise koostöö edendamine vastastikku kasulikul alusel.
Üheskoos hakatakse regulaarselt läbi viima ettevõtete ja üliõpilaste seminare jm ühisüritusi, mille eesmärgiks on tutvustada ettevõtlikku mõtteviisi ja tööd ettevõtjana ning analüüsida ettevõtete tegevust. Tallinna Ülikool plaanib Tehnopoli ja tema klientettevõtete tippeksperte kaasata ülikooli õppetöösse ning tagada ettevõtetele vajalikke uurimusi, Tehnopol pakub omalt poolt üliõpilastele praktikavõimalusi ning toetab üliõpilaste kaasamist uue ettevõtete loomisse ja käivitamisse ettevõtlusinkubaatoris.
 
Tallinna Ülikooli rektor Rein Raud: „Olen väga rõõmus, et meil on Eesti tehnoloogiavalla tipptegijatega sarnane nägemus: innovatsioon tekib ristteedel, erinevuste kokkupuutepunktides, kus sünergiliselt ühenduvad eriliigilised teadmised. Loodan, et meie tugevused ja Tehnopoli tugevused suudavad üheskoos sellist sünergiat tekitada.“
 
„Koostöö ülikoolidega on Tehnopoli jaoks väga oluline. Lisaks meie naabruses asuvale Tallinna Tehnikaülikoolile ja IT Kolledžile lisab koostöö Tallinna Ülikooliga meie ettevõtetele vajalikku humanitaaralast kompetentsi. Teaduse ja ettevõtluse ühendamine tagab siinsete ettevõtete kiire arengu ja innovaatilisuse,“ lisas Tehnopoli juhatuse liige Alar Tammkivi.

Lepingu allkirjastamine toimub 1. septembril kell 12.30 Tallinna Ülikoolis (Uus-Sadama 5, Mare õppehoone, III korruse aatrium). Leping sõlmitakse tähtajatuna.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.