Nokia Worldil tutvustati Nokia uusi telefone ja sülearvutit

Täna ja homme Stuttgartis peetav Nokia World 2009 tõi avalikkuse ette Nokia viimased uued tooted. Muuhulgas esitletakse Nokia Worldil täna ajaloo esimest Nokia sülearvutit Nokia Booklet 3G, millest kirjutasime 24. augustil. Teine oluline uudis on N900 ehk Nokia esimene Carl Zeissi 5MP optikaga Linux Maemo telefon, mis toob arvutikogemuse käepärasesse formaati.

Nii Nokia Booklet 3G kui ka Nokia N900 väljaarendamisel on kasutatud partneritena maailma parimaid sisuteenuste arendajaid. Koostöös 250 miljonit kasutajat omava sotsiaalse võrgustiku Facebookiga tuuakse arvutiekraanil toimuv telefoni ja vastupidi. Mõlemad tooted on välja töötatud spetsiaalselt sotsiaalvõrgustike eripära silmas pidades. Facebooki liides on muutunud viimase kuuga Ovi Store enimallalaaditud teenuseks ning on kättesaadav 150 riigis.

Kuu tagasi turule tulnud N97 on edasi arendatud N97 Mini versiooniks, kuhu on juba algselt sisse laaditud Nokia Maps eluaegne navigeerimise litsents, muutes N97 Mini maailma väikseimaks kaasaskantavaks QWERTZ klaviatuuriga telefoniks. Pidades silmas, et reisimisel on seadme suurus ja kaal üliolulised, ennustatakse just siin suurt võidukäiku. Oktoobrist alates on nii N97 kui N97 Minile saadaval ka tasuta allalaetavad sisuteenuste täiendused.

Nokia X3

Nokia X3

Nokia X6

Nokia X6

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.