fbpx Töötajate koduarvutisse saab MS Office 2007 tänasest 150 krooni eest | AM.ee

Töötajate koduarvutisse saab MS Office 2007 tänasest 150 krooni eest

Alates tänasest saab kõikides Microsoft Office tarkvarakindlustusega kaetud ettevõtetes paigaldada Microsoft Office Enterprise 2007 rakenduse teise koopia oma töötajate koduarvutisse vaid 150 krooni eest. Soodustus kehtib firmadele, kes on soetanud Microsoft Office tarkvara koos tarkvarakindlustusega ning liituvad Microsofti kodukasutusprogrammiga.

Microsoft Eesti Windows operatsioonisüsteemi ja Office’i tootejuht Pert Lomp ütles, Microsoft loodab tarkvarakindlustusega kaetud ning kodukasutusprogrammis osalevates ettevõtetes oluliselt vähendada ka illegaalse tarkvara kasutamist koduarvutites.

Iga Microsoft Office’i rakenduse tarkvarakindlustusega kaetud litsentsi kohta on kasutajal õigus installeerida ja kasutada ühte koopiat tarkvarast koduarvutis. Töötajad saavad installeerida Office’i tarkvara oma koduarvutisse, kui vastav firma liitub Microsoft kodukasutusprogrammiga.

Kodukasutusprogrammi teenuse aktiveerimiseks tuleb litsentsilepingu kontaktisikul külastada Microsofti litsentsihaldusveebi. Seejärel saadab Microsoft ligipääsukoodi, mida ettevõte saab oma töötajatele edasi anda. Nimetatud kood annab ligipääsu veebilehele ning võimaluse tellida sobiv tarkvara. Tarkvara eest tasub töötaja oma krediitkaardiga või hulgitellimuse puhul ettevõte ise.

Tarkvarakindlustusprogrammi kohaselt saavad Microsofti kliendid lisaks muudele eelistele õiguse installeerida kindlaksmääratud perioodi jooksul lepinguga kaetud toodete kõiki uusi versioone.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.