HP toob välja terve hulga seadmeid väikestele ettevõtetele

Nagu paljud teisedki IT suurkorporatsioonid, on ka HP hakanud rohkem tähelepanu pöörama väga väikestele firmadele, mis seni kasutasid tihti ka kodukasutaja seadmeid, kuna firmalahendused olid liiga võimsad ja liiga kallid. HP pakub alates eilsest uusi tervikliklahendusi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis sisaldavad arvuteid, monitore, printereid, servereid ning varundus- ja võrguseadmeid.

HP Eesti juhi Mart Engelbrechti sõnul aitavad uued IT-lahendused suurendada ettevõtete tootlikkust, vähendada keskkonnamõju ning pakkuda suuremat paindlikkust muutuvas majanduskeskkonnas. “Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted on majanduse nurgakivi ning HP soov on pakkuda firmadele tehnoloogilist tuge majanduslanguse taandumisel,“ ütles Engelbrecht. „Kõik ettevõtted peavad endale taas leidma kindla pinna, millele ehitada üles oma tulevik.“

Lahendusse kuuluvad HP Pro 3010/3015 Series Business Desktop lauaarvutid sobivad kiirestiarenevatele ettevõtetele. Kulusäästu pakuvad ka uued ja täiustatud varunduslahendused HP StorageWorks D2D Backup System ja HP LeftHand P4000 SAN Solution, mis parandavad tootlikkust ning aitavad maandada ärikriitiliste andmete hävimise riski.

Uued HP ProLiant ML110 ja DL120 G6 serverid on spetsiaalselt loodud just väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Vaatamata soodsamale hinnale pole tehtud järeleandmisi serverite kvaliteedis.

Lahendusse kuuluvad ka HP Thin tööjaamad ja Microsoft Small Business Server, mis aitavad lahendada ettevõtte kõik IT-vajadused alates e-postist, internetiühendusest ja kohtvõrgu serverist kuni failide ja printerite jagamise, e-äri rakenduste ning varukoopiate tegemiseni. Süsteemile pääseb ligi ka mobiiliseadmete kaudu.  HP ProCurve 2520 võrguseadmed aitavad ettevõtetel vähendada internetiühenduse kulusid ning võimaldavad klientidel kasutada nii kõneside, video kui traadita võrgulahendusi.

HP tõi turule ka ühest tollist väiksema HP Smart 65CW AC toiteadapteri reisimiseks, mis sisaldab USB-porti ning võimaldab samaaegselt laadida kaht seadet.

Nüüd on ka äriklientidele kättesaadav HP SimpleSave tarkvara kõvaketastele, mis aitab automaatselt leida ja varundada andmeid.

Samuti teatas HP uute laserprinterite turuletoomisest. Värviprinter HP Colour LaserJet Professional CP5225 on taskukohase hinnaga A3-printer, mis pakub automaatset kahepoolset trükki koos sisseehitatud võrgutoega. HP LaserJet Enterprise P3015 printer on ideaalne väikefirmadele, võimaldades trükkimist ka USB-seadmetelt ning sisaldades numbriklahve kasutajate autentimiseks.

Kõik uued printerid on ENERGY STAR® sertifikaadiga ning toetavad HP Instant-On tehnoloogiat, mis tähendab nii väiksemat keskkonnamõju kui ka madalamaid kulusid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.