Hotronic esitles uut tüüpi epatrullautot

Hotronicu epatrullauto on ePolitsei lahenduse edasiarendus, mis mõeldud politseile, päästeametile ja kiirabile ning sisaldab iseseisvalt tegutsevat juhtimiskeskust.

Hotronic Grupi juhatuse liikme Aleksander Froschi sõnul on Hotsec patrullauto osa terviklahendusest, millega ettevõte tõstab kaasaegsete info - ja kommunikatsioonitehnoloogia vahendite abil turvateenuse kättesaadavust ja kvaliteeti. „Tegemist on Eestis loodud ja väljatöötatud lahendusega, mille sihtrühmaks on riigiasutused ja ettevõtted nii Eestis kui ka välismaal. Hotsec on lühikese ajaga saanud palju positiivset tagasisidet, loodame uue põlvkonna lahendust realiseerida nii  koduturul kui ka müüa uudset e-lahendust välisturgudele,“ rääkis Frosch.

Hotsec tooteperekonna looja Riho Oksa sõnul on ePatrullauto ePolitsei lahenduse edasiarendus, mis sobib lisaks turvafirmadele ka politseile, päästeametile, kiirabile ja teiste eluvaldkonna esindajatele. „Hotseci pakutav lahendus võimaldab patrullautol tegutseda iseseisva liikuva juhtimiskeskusena, visualiseerides autos oleval arvutiekraanil informatsiooni reaalajas erinevate objektide turvasüsteemidelt. Häire korral edastatakse informatsioon objekti valve, tulekahju või mõne muu anduri valveala täpsusega lisaks juhtimiskeskusele ka otse patrullauto arvutiekraanile,“ selgitas Oks.

ePatrullauto projektis osalesid lisaks Hotronicule Ericsson Eesti, Regio, ML Arvutid, Hardwic ja Amserv.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.