LG sai ka oma Androidi - klassikalise, liugklaviatuuriga

Ei tulnudki kaua oodata, kui LG ka oma Androidi näitas. LG GW620 tuleb Eestis müüki järgmise aasta alguses, väljanägemine on subjektiivselt vaadatuna suhteliselt ilus, seest paistab Androidi kasutajaliides olema üsna klassikaline, ilma tootjapoolsete ülekateteta, v.a kontaktihaldur.

LG GW620 on pressiteate järgi suunatud mobiilse sotsiaalvõrgustiku trendikale kasutajale ja LG on ise lisanud mobiilile tarkvara SNS Manager, millega saavad kasutajad uurida oma sõbra staatust, jätta kommentaare või uuendada omaenda kontosid mobiili kaudu. SNS Manager ühendab kõik sotsiaalvõrgustike vajadused ühte platvormi, mille kaudu saab hallata mitmeid kontosid ning saada reaalajas uut infot. Kontaktide nimekirjas on sõprade sotsiaalvõrgu-info samuti esindatud.

LG GW620 pakub automaatset näotuvastust ja märgendamist, mis panevad telefoni mitte unustama ühtegi nägu, mis on pildistatud. Selleks tuleb lisada pildil oma sõbra või pereliikme näole nimi ja seejärel saab kasutada tervet rida funktsioone. Näiteks saata oma lemmikvõrgustikku fotosid või ühenduda võrkudega SMSi, MMSi või hääle kaudu, vajutades selleks vaid ekraanil olevale näole.

5-realine QWERTY liugurklaviatuur koos ühe kiireima Androidi veebisirvijaga lubab kiirelt surfata, e-kirju kirjutada ja kasutada kõiki Google’i rakendusi, mis on Androidi sisse ehitatud.

5megapikslise autofookusega kaamera tehtud pilte ja videoid on võimalik telefonis toimetada ning sõpradega jagada. Multimeediastuudio sisaldab DivX ja XviD tuge.

Telefonil on konto Facebookis ja Twitteris.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.