fbpx Microsoft avalikustas Office 2010 testversiooni | AM.ee

Microsoft avalikustas Office 2010 testversiooni

Tänasest pakub Microsoft võimalust proovida uut Microsoft Office 2010 kontoritarkvarapaketti. Office 2010 kõrval on Microsoft oma kodulehel kättesaadavaks teinud ka Microsoft SharePoint 2010, Microsoft Visio 2010, Microsoft Project 2010, Microsoft Office Mobile 2010 ja Office Web Appsi.

„Uued programmid teevad mugavamaks arvutikasutajate elu, kuid lihtsustavad ka tarkvaraarendajate tööd – ühtsele platvormile loodud programmid võimaldavad luua lahendusi, mis toimivad nii kontoris kui ka üle võrgu,“ ütles Microsoft Eesti esinduse tootejuht Pert Lomp.

Uued Microsofti Office tooteperekonna programmid on loodud pidades silmas ühilduvust erinevate veebikeskkondadega. Nii on näiteks Microsoft Outlookile külge liidetud Outlook Social Connector, mis ühendab kirjahaldusprogrammi sotsiaalvõrgustikega ning võimaldab järgmise aasta algusest kasutada Outlooki kaudu näiteks LinkedIni ja Facebook võrgustikku. Samuti on Microsoft välja andnud Office Mobile’i kontoritarkvara Windows Mobile 6.5 operatsioonisüsteemi kasutatavatele mobiiltelefonidele ja täiustanud kõikide uute programmide funktsionaalsust ning stabiilsust.

Vaata ka väga lühikest eestikeelset ülevaadet MS-i blogist või Techcrunchi põhjalikumat ülevaadet.

Uusi Microsofti programme on võimalik alla laadida aadressilt http://www.microsoft.com/office/2010/

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.