fbpx LG Electronics tunnistati kõige "rohelisemaks" Lõuna-Korea ettevõtteks | AM.ee

LG Electronics tunnistati kõige "rohelisemaks" Lõuna-Korea ettevõtteks

LG Electronics tunnistati Carbon Disclosure Projecti (CDP) poolt Lõuna-Korea 100 suurima organisatsiooni hulgas kõige keskkonnasõbralikumaks ettevõtteks.
 
LG on vähendanud suurema energiatõhususe ja täiustatud tootmisprotsessidele abil 2009. aasta esimeses pooles kasvuhoonegaaside heidet 2,1 miljoni tonni võrra. Aastaks 2020 lubab LG vähendada süsihappegaasi teket tootmises 150 megatonnini ning toodete kasutamise osas 30 megatonnini.
LG alustas kõikides oma tootmisettevõtetes CO2 tekkimise monitoorimist spetsiaalsete infotehnoloogiliste vahenditega, tänu millele on võimalik saada täpne ülevaade tekkivatest CO2 kogustest kõikides tootmisetappides. Selle abil on juba tänaseks välja töötatud sisemised tootmisstandardid ja lahendused, kuidas kasutada energiat võimalikult efektiivselt minimaalse CO2 koguse tekkimise juures.
 
Carbon Disclosure Project on mittetulundusorganisatsioon, mis kogub erinevatelt firmadelt teavet nende poolt õhku paisatavate kasvuhoonegaaside ning nende vähendamise strateegiate kohta. CDP-projekt on 475 institutsionaalse investori poolt esitatud väljakutse maailma suurimatele firmadele mõõta süsihappegaasiemissiooni ning esitada nende kohta aruandeid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.