fbpx Sauruse veebitiim ühineb Mekaiaga | AM.ee

Sauruse veebitiim ühineb Mekaiaga

Sauruse veebiarendustiim, mis on loonud populaarse sisuhaldussüsteemi Saurus CMS ühineb Mekaiaga, mis moodustus hiljuti Frukt Kuubis ja Espresso ühinemisel. Tulemuseks on suuruselt Eesti veebiagentuuride esikolmikusse kuuluv ettevõte.

René Lasseroni, senise Sauruse tegevjuhi ja ühe asutaja sõnul oli kahe tugeva ja üksteist täiendava meeskonna liitmine senise koostöö loogiliseks jätkuks. "Kuna meie projektide läbiviimise jõudlus on oluliselt kasvanud, plaanime 2010. aastal osaleda kõigil suurematel veebiarendushangetel" lisas Lasseron.

Lisaks Saurus CMS sisuhaldustarkvarale jätkab Mekaia veebilahenduste pakkumist ka WordPressi, Joomla ja Magento platvormidel.

Uuenenud Mekaias on 15 töötajat, mis viib firma suuruselt Eesti veebiagentuuride hulgas esikolmikusse. Ühinenud firma järgmise aasta käibeprognoos on 10 miljonit krooni.

2000. aastal loodud Saurused OÜ on peamiselt tuntud populaarse kodulehekülgede haldamise tarkvara Saurus CMS looja ja arendajana. Mekaia OÜ on tänavu sügisel asutatud veebiagentuur, mis sündis Frukt Kuubis ja Espresso liitumisel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.