fbpx Fujitsu vahetab AMILO Pa2510 / Pi2512 / Pi2515 akud tasuta uute vastu | AM.ee

Fujitsu vahetab AMILO Pa2510 / Pi2512 / Pi2515 akud tasuta uute vastu

Fujitsu on välja kuulutanud kuni selle aasta juunini müüdud AMILO Pa2510, Pi2512 ja Pi2515 akude asendusprogrammi, mille raames saavad kõik vastavate mudelite omanikud oma arvuti kahjustunud aku tasuta uue vastu välja vahetada.

Fujitsu Eesti müügijuhi Antti Vari sõnul on akuvahetusprogramm käivitatud ennetava sammuna, et tagada klientide rahulolu ja ohutus. ”Fujitsu otsustas ennetava vahetusprogrammi käivitada pärast seda, kui kliendid olid esitanud kaebusi akude ülekuumenemise ja sellest tuleneva süttimisohu kohta,” selgitas Vari.
 
Kõik 2007. aasta aprillist 2009. aasta juunini müüdud AMILO Pa2510, Pi2512 ja Pi2515 mudelite kahjustunud akud vahetatakse uute vastu välja tasuta. Täiendava ohutusnõudena soovitab Fujitsu kõikidel eelnimetatud mudelite omanikel aku kuni uue vastu välja vahetamiseni eemaldada ja kasutada sülearvutit ajutiselt voolutoitel.
 
Kahjustunud aku tasuta uue vastu vahetamiseks tuleb täita veebiaadressil (eesti keeles) http://support.ts.fujitsu.com/ee/support/batteryexchange/amilo_index.html asuv ankeet. Veebilehelt leiab lisaks üksikasjadele akuasendusprogrammi kohta ka detailsemat teavet kahjustatud mudelite tuvastamise kohta ning juhtnöörid aku eemaldamiseks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.