Puuteekraanile kinnastega kallale

Pilt on eemaldatud.Külmetab, sulatab, külmetab, sulatab - näpud on aga ikka kargel hommikul kohmetud. Oleks vaid kindad, millega puuteekraani katsuda! Kaugest Hiinast need saabki tellida, üliodavalt.

Puutetundlikud kindad ongi eBays ja Hiina tehasepoodides olemas, hind algab 2,5 eurost. AM tellis testimiseks mõned paarid ja kandis käes ka. Tõesti – sõrmiku iga sõrme otsas oli hallikast kudumist teist värvi ots, mis pani mobiili ja tahvli puuteekraanid reageerima. 

See lõng, millest puutetundlikud sõrmeotsad tehakse, on spetsiaalne ja sisaldab pisut metalset heiet. Ilmselt on see kallis, sest kindatootjad armastavad mahtuvusliku ekraanini laengut juhtiva lõngaga katta vaid minimaalse osa kindast.

Kõige kokkuhoidlikumad tootjad on metalse lõngaga katnud vaid nimetissõrme ja pöidla otsa, vähem kokkuhoidlikumad aga ka ühe järgneva sõrmeotsa. Kuid muidugi on kasutaja jaoks mugavam kõikide sõrmeotstega ekraani puudutada. Just sellised kindad testiks tellitud saidki.

Kui muidu on kõikide sõrmeotste puutetundlikkusega kindapaar igati kasutatav, siis kudumi kvaliteedi osas on nii odavale massitoodangule mõndagi ette heita. Otsad on jäetud lahti ja üks sõrm hakkas otsast lausa hargnema.

Suurus on kõigil kinnastel üks, vaid väga veniv materjal aitab neid ka suurema kämbla otsa tirida, kuid siis jääb kinnas hõredaks. Heaks lahenduseks on ilma otsteta käpikud või sõrmikud lisaks, kui kõvem pakane peaks olema.

Seega – kui tahta korralikke talvekindaid, tuleks vaadata kallim ja tuntum kindatootja. Mõneeurosed kindad on sobivad kasutamiseks ka koos lahtise otsaga labakute või sõrmikutega - siis on mugav ja soe kull ka karmimas pakases..

KAIDO EINAMA

 

TEHNILISED ANDMED

Puutetundliku ekraani kindad
Hind: al 2,5 eurost
Puutetundlikkus: kõigil sõrmeotstel
Otsingusõna e-poodidest leidmiseks: touch gloves
Suurused: üks suurus sobib kõigle (väga veniv materjal)

PLUSSID
+ kõik sõrmeotsad on puutetundlikud
+ väga odavad

MIINUSED
- kehv kudumi kvaliteet
- nõrk materjal

AM HINNE: 2+

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.