fbpx Aceri uus supermonitor: 4K, HDMI 2, äärtetu ja silmakaitsega | AM.ee

Aceri uus supermonitor: 4K, HDMI 2, äärtetu ja silmakaitsega

4K on küll monitoridemaailmas natuke elevust tekitanud, kuid tundub, et nüüd areneb see konservatiivne valdkond ka muus osas edasi. Acer teatas, et neilt on välja tulnud 4K monitor, mis on esimene HDMI 2.0-ga 4K monitor. Sellele on nüüd ka vastav lühend välja mõeldud: 4K2K monitor.

Ultra HD kujutise ja raamita ekraaniga ning ülikiire HDMI 2.0 ühendusega Aceri monitor pakub veel DTS-heli sisseehitatud kõlaritest. Maailma esimene raamita ekraaniga 4K2K monitor ning maailma esimene HDMI 2.0-ga 4K2K monitor käib külg-külje kõrvale teise samasugusega ja pilt sulandub peaaegu ühte, kuna vahepealset paksu äärt pole Lausa maatriksiks ehk üksteise kohale teist rida panna ei saa, sest ekraani all on äär siiski olemas.

S277HK monitor sobib ideaalselt kasutada mitmest monitorist koosneva lahendusena. HDMI 2.0 ühendus tõstab arvuti ja monitori vahelise andmesidekiiruse 18 Gb/s-ni, et tagada 4K sisu edastamine 60 Hz kaadrisageduse juures.

Aceri S277HK on üsna ebatavalise disainiga: alumiiniumsulamist valmistatud ja asümmeetriliselt  paigutatud alus on sale, tugev ja silmnähtavalt erilisem. Valge läikiv tagumine raam on puhta joonega.

Kasutajale, kes peab ekraanile vaatama pikema aja jooksul, on S277HK juurde lisatud Aceri EyeProtect tehnoloogia, mis vähendab silmade pinget ja tagab suurema vaatamismugavuse. See sisaldab väreluseta tehnoloogiat, mis aitab kõrvaldada ekraani vilkumise ning filtrit, mis vähendab pikaajalisi silmakahjustusi põhjustada võiva sinise valguse osakaalu.

S277HK heledust saab reguleerida Low Dimming tehnoloogiaga, mis vähendab heledust kuni 15%-ni vähese valgusega oludes ning ComfyView vähendab välistest valgusallikatest tulevaid peegeldusi.

S277HK on varustatud lisaks HDMI 2.0-le ka DVI, DisplayPort 1.2-ga ja MiniDP-ga.

Monitor on Euroopas saadaval detsembrist 2014 alghinnaga 699 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.