fbpx Uus joogamasin - Acer Switch 10 | AM.ee

Uus joogamasin - Acer Switch 10

Windows 8-ga masinate tootjad on üritanud neid erinevat viisi väänduma ja kokku-lahti käima panna, et saaks kasutada nii traditsioonilise sülearvuti kui tahvlina. Acer on oma Switch 10-ga sedasama üritanud ja nende uus lahendus näeb ette klaviatuuri- ja ekraaniosa kinnitamist kahe tüübliga. Nii saab kasutada kas tahvlina või klaviatuuriga sülearvutina, nii nagu ise tahad. Kokku on neli erinevat kasutusvõimalust - sülearvuti, tahvel, ekraan ja "telk".

Nutiseadmel on magnetitel põhinev nn Acer Snap Hinge´i ühendus, mis aitab mugavalt režiimide vahel liikuda, ühendada klaviatuuri ilma tülikate riivideta ning kasutada vajadusel täiendavaid salvestusseadmeid.

Sujuv lülitamine puutetundliku, kirjutamis-, vaatamis- ja jagamisrežiimi vahel

Alates õpilastest, kes vajavad seadet õppimiseks ja mängimiseks kuni ärireisijateni, kes vajavad mitmekülgseid võimalusi tööks ja ühenduses püsimiseks teel olles — Acer Aspire Switch 10 sobib kõigiks otstarveteks, pakkudes nelja kasutusvõimalust: sülearvuti, tahvel, ekraan ja "telk".

Sülearvutirežiim – täisfunktsionaalne arvuti laia klaviatuuri ja täppishiirega Precision Touchpad, et tagada mugav kirjutamine ja produktiivne töö.
Tahvlirežiim – tahvelarvuti veebi sirvimiseks, filmide vaatamiseks ja oma asjade käeulatuses hoidmiseks.
Ekraanirežiim – lülitades ekraani sisse, saab  kuvada näiteks esitlusi koosolekutel või jagada teistega fotosid.
Telgirežiim – kasutamiseks kitsastes oludes, näiteks lennureisil või autos. Lisaks on tegu ideaalse režiimiga filmide vaatamiseks.

Vastupidav Acer Snap Hinge ühendus

Aceri kiirühendus Snap Hinge lülitub nelja režiimi vahel. See põhineb magnetil, et dokkimine ja ümberlülitamine toimuks kasutajale mugavalt ja sujuvalt, ilma riivide või muude mehaaniliste ühendusteta. Aceri vastupidav Snap Hinge hõlmab kahte konksu tahvli kindlaks liitmiseks klaviatuuriga ning kahesuunalist ühendust, mis võimaldab ekraani kahesuunalist vaatamist: kinnitada võib selle nii üht- kui teistpidi. Tahveli saab dokist kerge vaevaga eemaldada (tõstes), kuid selle magnet on võimaline kandma kuni 2,8 kg raskust.

Aspire Switch 10 on üks õhemaid kaks-ühes seadmeid turul, olles tahvlirežiimil alla 8,9 mm paks ning vaid 20,2 mm koos dokitud klaviatuuriga. Arvestades, et tahvel kaalub pelgalt 0,59 kg ning tahvli ja klaviatuuri kombinatsioon 1,17 kg, on tegu parajalt kerge seadmega reisimiseks.

IPS-tehnoloogiaga 10,1-tolline ekraan (1366 x 768 pikslit) tagab laia 178-kraadise vaatenurga ja rikkalikud värvid.

Kuni 64 GB SSD-kettaruumi ja 2 GB püsimäluga Acer Aspire Switch 10 töötab neljatuumalisel Intel Atom (Bay Trail T) protsessoriga. Windows 8.1 pakub mitmeid intuitiivseid funktsioone, nagu InstantGo, mis värskendab andmeid ja äppe interneti teel isegi väljalülitatud ekraaniga. Seadmega kaasneb tasuta Microsoft Office Home & Student 2013 tarkvara.

Täppishiir Precision Touchpad tõstab tundlikkuse ja täpsuse puutetundliku ekraaniga võrreldavale tasemele ning toetab Windows 8.1 kuut põhilist hiireliigutust, et muuta navigeerimine mugavamaks ja sujuvamaks. Lai klaviatuur tagab mõnusa ja produktiivse kirjutamiselamuse, samas kui valikuline integreeritud kõvakettaga klaviatuuridokk pakub täiendavat kettaruumi kuni 500 GB.

Integreeritud AcerCloud  tähendab, et kasutajatel on kõikjal ligipääs oma andmetele. AcerCloudi rakendused pakuvad reaalajas teavet, andmehaldust ja andmeturvet mitme kiiresti sünkroniseeritava seadme vahel.

Valikuliste lisatarvikute hulka kuuluvad kaitseümbris Acer Snap Case, mis muudab tahvli ja klaviatuuri kaasaskandmise mugavamaks ning USB-kaabel.

Hind ja saadavus

Acer Aspire Switch 10 on Eestis saadaval juulist 2014 hinnaga 349 eurot (SSD-ga versioon).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.