fbpx Tahvlile jalg alla stiilsel moel - Allsopi kolm-ühes tahvlihoidjaga | AM.ee

Tahvlile jalg alla stiilsel moel - Allsopi kolm-ühes tahvlihoidjaga

Allsopi "Universal Tablet Stand & Cleaner" näib kui üks neist imevidinaist, mida võib leida näiteks CeBIT-i või CES-i messil neist lugematutest Hiina pudukaupade boksidest. Samas on lahenduse väljamõtleja Allsop üldse mitte mõni tundmatu  ettevõte, vaid üle 50 aasta vana USA perefirma. Ja selle firma tooteid oleme ka varem üks kord testinud. Allsopi universaalne tahvlialus on aga kolmeosaline: esiteks toetab tahvlit laual, sisaldab 10 ml mahutavusega vedelikupihustit, millega ekraani puhastada ja need kaks asja käivad mugavalt üheks komplektiks, mille saab pista mikrofiibrist kotikesse, mis omakorda töötab kui ekraani puhastuslapp. Seega kolm-ühes kosmeetikakomplekt tahvelarvutile.

Kokkupanduna on tahvlialus nagu Toblerone´i šokolaad või jäme tahvlivildikas, mille saab taskusse pista. Maksab natuke alla 20 euro.

Lahtivõetuna hoiab see aga tahvlit mugavalt püstiasendis. AM leidis selle komplekti hea olevat näiteks reisile võtta - lisaks vähe ruumi võtvale tahvlihoidjale on vaja veel vaid üht õhukest Bluetooth-klaviatuuri (näiteks see siin sobiks) ja olekski töövahend valmis, sülearvuti asemel. Kummised otsad hoiavad ära tahvli libisemise laual, kui ekraani näpid.

Kui puudusi otsida, siis üheks võiks olla tahvli kaldenurga reguleerimise puudumine. Teisena väiks natuke viriseda liiga pisikese (10 ml) puhastusvedeliku pudelikese üle, kuid kumbki puudus pole kuigi oluline, kui arvestada, et seade on väike ja lihtne just reisil kasutamiseks. Samas - miks mitte ka lisaekraanina töölaual.

Kui teinekord oleme me uute asjadega teinud ematesti, siis seekord lihtsa tahvlijalaga emasid tüütama ei hakanud - lastetest aga andis kätte üllatava lisafunktsiooni - kui harali jalgu natuke kokku suruda, saab sellest väga edukalt ka mobiilihoidja. Isegi alla 4-tollise telefoni hoidis kokkusurutud alus ilusti püsti, leidsid koolilapsed, kes tahtsid oma väikesele nutitelefonile ka sellist hoidikut.

Tahvlihoidja hoiab üleval igas suuruses tahvleid ja nagu näha, ka mobiile.

Tahvelarvuti hoidja andis testimiseks Mamear

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.