fbpx Facebook tuleb tööle - jah, täiesti ametlikult | AM.ee

Facebook tuleb tööle - jah, täiesti ametlikult

Kui praegu vaadatakse paljudes kontorites Facebookis passimise peale pigem viltu, siis Facebook ise on siin ulatamas abistavat kätt kõigile töötajatele - Facebook at Work toob kõigle vabast ajast tuttavad Facebooki vahendid ka äridele kättesaadavaks.

Facebook at Work aitab ettevõtetel luua oma nö töö-Facebooki, kus kõik töötajad saavad kasutada juba harjumuspäraseid vahendeid - News Feed ehk uudistevoog "seinal", Groups ehk grupid - nii lahtised kui kinnised, Messaging ehk sõnumite saatmine nii üks-ühele kui grupivestlusele ning Events ehk sündmused (näiteks koosolekud) koos enda registreerimisega ja meeldetuletuse kalendrisse lisamisega.

Facebook loodab ärirakenduste turul jala jõuliselt ukse vahele panna sellega, et neil on kõige tuntum platvorm - peaaegu kedagi ei pea hakkama õpetama seda kasutama, kõik on ise vabatahtlikult selle omale selgeks teinud. Samas on firma jaoks hea see, et Facebook at Worki pandud info pole avalikult kättesaadav väljaspool firmat ja seal saab vabamalt oma tööalaseid asju jagada.

Kahjuks ei saa veel iga ettevõte toote kasutajate sõbraliku perega liituda, sest Facebook jagab platvormi oma valitud partneritele. Facebookis endas kasutatakse ka Intranetina Facebooki tarkvara.

Lisaks veebile saab Facebook at Worki kasutada ka Androidiga ja iOSiga seadmetes. Facebooki kasutab üle 1,1 miljardi inimese, seega on üsna suur tõenäosus, et ettevõtte töötajad lähevad hea meelega uuele tuttavale platvormile üle. Nii vähemalt loodab Facebook ise. Paraku pole teada, kas ja kui palju selle eest raha võidakse hakata küsima.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.