fbpx Kõrvaklapid ja tõmblukk - vahe on väike | AM.ee

Kõrvaklapid ja tõmblukk - vahe on väike

Kõrvaklappe pole AM oi kui ammu testinud. Seekordsed - mis Mamear testimiseks ulatas - on kuidagi tuttavad. Vist on neid CeBITil nähtud. Fontastic D-parts Zip on sellised kõrvaklapid, mis taskusse või kotti pannes juhtmepuntraks ning lootusetult sassi ei lähe. Nimelt saab kõrvaklapijuhtmed nagu tõmbluku üheks tõmmata ja kuulamiseks kasutades jälle tõmbluku lahti tõmmata - lihtne ja tuttav lahendus.

See juhtmejupp, mis tõmblukust üle jääb ja telefoni või pleierisse läheb, on kaetud vastupidava tekstiilkattega.

Tegemist on ühtlasi ka telefoni või arvuti peavarustusega, sest küljes on ka mikrofon. See peaks enamuse mobiiltelefonidega töötama. Kvaliteet pole kehv, aga ka midagi erilist ei paku, sest puudub mõrasummutus või taustamüra elimineerimine. Need on lihtsad kõrvaklapid ja näiteks koosolekul konverentsikõnet teha ei maksa, sest mikrofon eeldab ikkagi üsna lähedalt rääkimist.

Kõrvaklapid käivad nööpidena kõrva ja püsivad üsna normaalselt, heli kvaliteet on nagu lihtsatel kõrvaklappidel ikka, aga midagi väga ette heita ka pole.

Handsfreeks ja kotis kaasaskandmiseks on need kõrvaklapid igati head. Audiofiilidele aga sobivad ikkagi suuremad, kõrva katvad klapid. Või kallimad nööpkõrvaklapid. Aga siis lähevad juhtmed kotis üsna kindlalt sassi, Murphy seadus.

 

TEHNILISED ANDMED
Kõrvaklappmikrofon Fontastic D-parts Zip

Hind: 14,9 eurot (Elion)
Kaabli pikkus: 1,1 meetrit
Mikrofon: jah
Ühenduspistik: 3,5 mm, handsfree-kontaktidega

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.