fbpx GrabCAD alustas koostööd maailma ühe suurema tarkvaraettevõttega Autodesk | AM.ee

GrabCAD alustas koostööd maailma ühe suurema tarkvaraettevõttega Autodesk

27. juunil teatas GrabCAD, et toob koostöös maailma ühe suurema 3D-tarkvara ettevõttega Autodesk esmakordselt GrabCADi kasutajateni nii 2D kui ka 3D CAD-mudelite redigeerimise GrabCADi pilverakenduses ja kasutada/näidata otse veebis GrabCADi keskkonnast kordagi lahkumata.

„See on GrabCADi ning kogu CADi maailma jaoks suur uudis. Tegu on esimese suure sammuga, et viia CAD pilve – kuid mitte lihtsalt pilve. GrabCAD toimib nüüd lisaks arvutile kõikidel mobiilsetel seadmetel, mis muudab elu inseneride jaoks oluliselt lihtsamaks ning mugavamaks,“ sõnas GrabCADi looja ja tegevjuht Hardi Meybaum. Insenerid saavad nüüdsest luua CAD-jooniseid ja -mudeleid GrabCADi keskkonnas ilma sealt kordagi lahkumata, lisas Meybaum.

Alles hiljuti turule toodud Autodeski uued tooted AutoCAD 360, mis toob veebi uue generatsiooni  tarkvararakenduse mudelite ja jooniste loomiseks ning toimetamiseks nii 2D kui ka 3D formaadis ning pilves baseeruv 3D CADi tarkvara Fusion 360 saavad GrabCADi kasutajatele kättesaadavaks uue GrabCAD Toolbox rakenduse kaudu.

Toolbox on justkui App Store, mis koondab ja toob GrabCAD’i kasutajateni mugavalt ja kiirelt erinevate teenusepakkujate parimad tööriistad ja rakendused.

„Meie eesmärk on teha GrabCAD inseneridele suunatud tarkvara kasutaja esimeseks valikuks ning pakkuda inseneridele üle kogu maailma mugavalt ligipääsu parimatele tööriistadele,“ ütles Meybaum.

AutoCAD 360 on kasutajatele beeta-versioonis tasuta kättesaadav kohe ning Fusion 360 juulist. Mõlemad tooted on prooviversioonis GrabCAD’i kasutajatele esialgu tasuta.

Vaata, kuidas Hardi Meybaum (GrabCAD) ning Carl Bass (Autodesk) tutvustavad uusi võimalusi GrabCAD’is:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.