fbpx Aprillinaljad algavad: IKEA jõudis juba lastevanemad välja vihastada | AM.ee

Aprillinaljad algavad: IKEA jõudis juba lastevanemad välja vihastada

Saabuv 1. aprill on firmad täistuuridel nalju pannud tootma juba päev varem, sest naljapäev laupäev on puhkepäev ja turundusosakonnad siis puhkavad. Aprillinaljad ilmuvad juba praegu: skandaalse teoga on hakkama saanud IKEA Singapur, postitades pildigalerii tuntud mööblipoe uuest laste mängunurgast, mida kutsutakse Smålandiks: senised arendavad mänguasjad ja värvikirev mängutuba on asendatud tühja platvormiga, millel väikestes kookonites saavad lapsed nutiseadet näppida.

See, et säärane nurk lastevanemaid tõeliselt ärritab, on näha Facebooki like´ides ja kommentaarides: selle asemel, et lapsed saaksid vanemate ostutegevuse ajal aredavate asjadega tegeleda, kinnistatakse nad hoopis tahvlite taha? Uskumatu!

Facebookis nimetatakse uut mängunurka ühe kommenteerija poolt tõeliseks Zombie Landiks, kus lapsed Zombie´stuvad, mille peale IKEA turundusaktivist vastab reipalt: tõesti, Zåmbieland oleks huvitav nimi! Tasapisi hakkavad inimesed siiski aru saama, et tegemist võib olla aprillinaljaga. Eks homme selgub täpsemalt, kuid IKEA kommentaarid on liiga trollivad, et see veel kahtlusekübet jätaks, kas aprillinaljad on juba neil välja tulnud või mitte.

Postitus ise näeb välja selline:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.