fbpx LG paneb Paypali telekasse | AM.ee

LG paneb Paypali telekasse

Seda oli ammugi arvata, et nutiteleritesse suruvad end sisse peagi erinevad maksevõimalused, sest kes ei tahaks teleka kaudu inimestele tasuta meelelahutusele lisaks tasulist pakkuda. krediitkaart on kohmakas, ammugi siis pangalink. LG pakub ühe võimalusena diivanilt maksmiseks nüüd Paypali.

LG Electronics (LG) peaks olema esimene (või esimestest), kes hakkab oma nutiteleri platvormil pakkuma PayPali teenust. Esialgu on võimalus saadaval 2013. aasta telerimudelitel USA-s, Kanadas ja Suurbritannias. Aprilli lõpuks jõuab teenus ka Prantsusmaale, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse ja Austraaliasse ning siseneb uutele turgudele hiljem. Eestit esialgu ei mainita.

Kõrge turvalisusega digitaalmaksete süsteem aitab tarbijatel lihtsalt ja turvaliselt osta kaupu ja teenuseid otse LG nutiteleritest.

“LG ja Paypal loovad koos nutiteleri kogemuse, lubades kasutajatel nüüd teha ka kiireid ja turvalisi digitaalmakseid,” ütles LG Electronics Smart Business Centeri asepresident Richard Choi. “PayPal vähendab oluliselt raha ülekandeks vajaminevate sammude tegemist, säästes nii aega, sest enam ei pea iga ostu puhul sisestama krediitkaardiandmeid ega aadressi detaile. Lisaks muudab see ka LG jaoks võimalikuks digitaalse kaubanduse integreerimise uudse koduse meelelahutusega.”

Paypal on nutiteleriplatvormi jaoks sobiv, lubades tarbijatel kiirelt oma identiteeti tuvastada ja oste sooritada. Andmed sisestatakse LG Magic Remote´i teleripuldi abil digitaalselt ekraaniklaviatuurilt. Samuti pakub PayPal mugavat “mäleta mind” võimalust, mis muudab süsteemi sisselogimise ja ostlemise veelgi kiiremaks.

Randall Davies, PayPal’i rahvusvahelise äriarenduse juht näeb nutiteleris kaubanduse jaoks lähiaastatel suure potentsiaaliga platvormi: teleka kaudu võivad e-poed omaks võtta ka need, kes muidu arvutist e-oste teha ei taha.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.