fbpx Juba homme toimub Eesti suurim videomängude üritustesari MängudeÖÖ - ja lausa kahes osas! | AM.ee

Juba homme toimub Eesti suurim videomängude üritustesari MängudeÖÖ - ja lausa kahes osas!

10. novembril toimub Apollo Kino Solarises esmakordselt ühe laupäeva sees mitte üks, vaid lausa kaks mängurallit: juba menukaks saanud MängudeÖÖ üritusele eelneb nüüd ka päevane mängupidu, kus puudub vanusepiirang.

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖ sündmusel pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust mängukultuuriga tutvuda.

MängudeÖÖ

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldatakse päeval toimuval MängudeÖÖ: PÄEV sündmusel muuhulgas turniire mängudes Fortnite Battle Royale, NBA 2K19, Nidhogg II ja Arms. Lisaks leiab aset ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja vanematega nautida: põnevad loengud, virtuaalreaalsus, võimalus tutvuda ägedate Lego komplektidega, visata pilk peale ägedatele speedrunner'itele ja palju muud. MängudeÖÖ: Päev loengusaali kavaga saab tutvuda siin.

Üritus kestab kell 13–18 ja on vanusepiiranguta.

Õhtune "klassikaline" MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on: laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes Fortnite Battle Royale (soolo), FIFA 19, SoulCalibur 6. Meelt lahutatakse veel uuemate Jackboxi mängudega, teritatakse mõistust loengusaalis, laotakse kaarte Hearthstone’is ning unustatakse hetkeks videomängud ja tehakse hoopis selgeks Eesti kõige kõvemad käpad kivi-paber-käärid mängus.

Üritus stardib kell 21 ning lõpeb varahommikul kell 5. Õhtusele üritusele lubatakse külastajaid alates 16. eluaastast.

MängudeÖÖ

MängudeÖÖ loengusaalis arutletakse aga olulistel teemadel nagu virtuaalreaalsus ning e-sport:

Kogu MängudeÖÖ loengusaali kavaga saab tutvuda siin.

Mõlema ürituse programm on leitav www.mangudeoo.ee.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.