fbpx E-raamatupoe uus kiirusrekord Eestis? Raamat kohale samal tööpäeval | AM.ee

E-raamatupoe uus kiirusrekord Eestis? Raamat kohale samal tööpäeval

Kas see on Eesti e-poe kiirusrekord? Rahva Raamat teatas, et nemad toovad Eesti piires e-poest ostetud raamatu kohale sama tööpäeva jooksul (väiksemas kirjas võib juurde märkida, et tellima peab siis hommikul enne kella 11). Siit järgmine samm oleks drooniga kojuvedu mõnekümne minutiga?

Detsembri algusest on Rahva Raamatu e-poest võimalik kaupa tellida juba samaks päevaks. Teenust, mille partneriteks on Itella SmartPOST ning Omniva, on võimalik tellida lisaks Tallinnale ka teistesse suurematesse Eesti linnadesse. Selleks tuleb teha tellimus enne kella 11.00.

„Piltlikult öeldes on nüüd võimalik vanaema sünnipäeva hommikul tellida raamat, mida ta juba samal õhtul lugema saab hakata,“ kirjeldas Rahva Raamatu e-poe müügi- ja arendusjuht Toomas Aasmäe, „Tegu on ainulaadse teenusega, mis kindlasti leiab suure kasutajaskonna.“

Hetkel on Rahva Raamatu e-poe kiirtellimust võimalik kasutada Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Viljandis. Koostöös logistikapartneritega loodetakse tulevikus levikut laiendada.

Foto: (CC) Steve Buissinne / Pixabay

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.