fbpx TTÜ e-sport tuleb taas - novembris sportima! | AM.ee

TTÜ e-sport tuleb taas - novembris sportima!

Karmide sügisilmadega enam kedagi õue mängima ajada pole põhjust - mängitakse ikka masinate taga, kui väljas ulub tuul või tibab lörtsi. ja pime on niikuinii. Sel sügisel, 6.-8. novembril toimub TTÜ aulas järjekorras juba kuueteistkümnes TTÜ e-Spordi üritus.

Tegemist on suure võrgupeoga, mida on korraldatud juba 2007. aastast. Seekordsele sündmusele oodatakse arvutimänguhuvilisi nii TTÜst kui ka mujalt, sealhulgas 220 mängijat ja 100 pealtvaatajat, kes võtavad mõõtu erinevates arvuti- ja konsoolimängudes.

Seekord on põhirõhk suunatud mängule Counter-Strike: Global Offensive, millest on oodatud osa võtma 160 mängijat ehk 32 viieliikmelist võistkonda. Counter-Strike: Global Offensive on Valve Corporationi ning Hidden Path Entertainmenti poolt arendatud populaarne mäng, millles on tähtis taktikalise liikumise ning tulistamisoskus. Turniiri auhinnafond on kuni 2080 €.

Üritusele on oodatud ka pühapäevamängurid väiksematele turniiridele Trackmanias, Command and Conquer 3s, Rocket Leagues ning League of Legendsis. Esmakordselt sarja ajaloos oodatakse mängima ka pealtvaatajaid. Pealtvaatajatele on ette nähtud turniirid konsoolimängudes Mortal Kombat X ning Fifa 16.

Turniiripilet üritusel osalemiseks maksab eelmüügist 15 € (kohapeal 17 €). Tavapilet on eelmüügis 7€ (kohapeal 10€) ja pealtvaatajatele maksab kogu turniiri jälgimine 4€.

Tasub kiirustada, sest kohtade arv on piiratud. Lisainfot saab ürituse kodulehelt www.e-sport.ee või Facebooki lehelt facebook.com/ttuesport.

Seekordset üritust toetavad Euronics, Nordic Digital, Cramo, Red Bull, Saku Läte, Thorgate ja TTÜ Üliõpilasesindus.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.