Uus laadija laeb Apple´i nutikella ja telefoni korraga täis

Reisil olles on meil kaasas aina rohkem seadmeid, mis kipuvad juba ühe päevaga tühjaks saama. Nutitelefoni kõrval on igapäevases laadimisjanus ka tark nutikell. Tüütu on neid igaüht eraldi laadida või akupangaga kordamüüda turgutada. Hollandist pärit Xtorm tegi Apple´i vidinate omanikele spetsiaalse akupanga, millega saab juhtmevabalt nutikella laadida ja samal ajal ka iPhone´i akut täita. Uus laadija sisaldab nii USB Type C väljundit kui juhtmevaba laadimisalust.

iPhone´i ja iPadi laadiv akupank saab nüüd ka eraldi laadimisalust nõudnud Apple Watch´i laadimisega ise hakkama. Eraldi laadijat pole vaja kaasa võtta. 4000 mAh Apple Watch Charger Boost akupank pole küll väga mahukas, aga see-eest kerge reisile kaasa võtta. Kella saab sellega täis kuus korda, iPhone´i või USB-st laetava kaamera vms seadme ka paar korda. Akupanka ennast laetakse micro USB kaablia kaudu.

Apple Watch tuleb laadimiseks panna akupangale ja vajutada sisselülitusnuppu. LED tuled näitavad, kui palju veel akus energiat alles on. Ametlik MFi itsents kinnitab, et laadija on ka Apple´i poolt tunnustatud. Lisaks käib Xtormi akupankadel kaasas sertifikaat, mis tunnistab nad lennukisse kaasavõtmisel ohutuks, seega ei peaks turvakontroll neid akupankasid lennujaamas ära korjama.

Akupanga XPD17 Xtorm Apple Watch Charger Boost soovituslik hind on 79 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.