fbpx Nõgus ekraan jõudis süleritesse - Acer esitles uut mänguriarvutit Predator 21 X | AM.ee

Nõgus ekraan jõudis süleritesse - Acer esitles uut mänguriarvutit Predator 21 X

Ehkki Aceri sülerid pole muus osas Eestis väga populaarsed, on mängurite seas hinnatud selle tootja mänguriarvutid. Uus, endiselt silmatorkava disainiga Predator 21 X on lisaks tippnäitajatele ka nõgusa ekraaniga - parem mängida, veel efektsem ringi hängida.

Acer avalikustas uue Predator 21 X mänguri-sülearvuti IFA-l. Tegemist on esimene nõgusa ekraaniga sülearvutite maailmas.

21-tolline nõgus IPS ekraan pakub mängijat pooleldi ümbritsevat mängukogemust. Arvutil on sisseehitatud Tobii silmajälgimistehnoloogia (infrapunasensorid ja tarkvara), mis loob uusi võimalusi näiteks sihtides, vaenlaste tuvastamises ja varjumises. Paljusid asju saab niimoodi juhtida vaid pilguga. Silmade liigutamisega saab mängudes vaadata ka erinevad teid ja asukohti.

Süler on varustatud 7. generatsiooni Intel Core protsessori ja kahe SLI kaudu ühendatud NVIDIA GeForce GTX 1080 graafikakaardiga ning SoundPound 4.2+ (4 kõlarit 2 bassikomponenti) Dolby heliga. Kõike seda jahutab jahutussüsteem viie ventilaatoriga, millest kolm on üliõhukesed AeroBlade metallist ventilaatorid.

Predator 21 X omab täissuuruses mehaanilist klaviatuuri, millel on Cherry® MX lülitid ja kohandatavad RGB tagantvalgustuse sätted iga klahvi jaoks eraldi. Lisaks uue Predatori unikaalsele kujule on ka selle numbriklaviatuur unikaalne, kuna selle saab ümberpööramisel muuta Precisioni puuteplaadiks.

Acer Predator 21 X

Acer Predator 21 X

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.