fbpx Google pani Inboxi kinni, kuid lubab nüüd kirjade väljasaatmise ajatamist | AM.ee

Google pani Inboxi kinni, kuid lubab nüüd kirjade väljasaatmise ajatamist

Google sulges aprillis oma kohati populaarse Google Inbox´i äpi, mille tarbijad saavad edaspidi kasutada traditsioonilist Gmaili rakendust, mis aga sisaldab nüüd mitmeid uusi mugavaid funktsioone.

Aprillis 15. tegevusaastat tähistav Gmail võimaldab nüüd näiteks e-kirjade väljasaatmist ajatada, kuid mitte kõigil kasutajatel veel praegu. Samuti on täiustatud nutika kirja koostamise funktsionaalsust, kalendrit ning kirjade automaatset kategoriseerimist.

Tele2 Eesti klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul väärib uuendustest enim tähelepanu ajatamise funktsioon, mis võimaldab määrata kindla aja tulevikus, millal e-kiri saajale kohale toimetatakse. “Selle põhieesmärk on, et saatja saaks austada adressaadi puhkeaega ja eelkõige töövälisel ajal saadetud töökirjad saajat ei häiriks,” märkis Seliov, kelle sõnul ei pruugi uuendus olla koheselt kõigi kasutajate käsutuses.

“Uus nutika kirja kasutamise funktsionaalsus järgib inimese varasemat kirjutamisstiili, aimab ette, mida soovitakse kirjutada ja võimaldab seeläbi töö rutem valmis saada,” selgitas Seliov. See funktsionaalsus on saadaval suuremates keeltes kõikidel Androidiga seadmetel ning peagi samuti Apple’i iOS seadmetel. 

Aprillis tähistab Google’i e-posti platvorm Gmail oma 15. sünnipäeva. Esialgu oli rakendus kättesaadav vaid kutsetega ja pakkus alustuseks kõigile kasutajatele 1 GB andmemahtu. Täna on maailma populaarseimal e-posti platvormil 1,5 miljardit kasutajat.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.