Android on sees: Samsung esitleb uut äriprintimislahendust MultiXpress 7

Kontorikombainide paberkuivas maailmas on ka uudiseid kõigi nende plinkivat nutiseadmeuudiste kõrval. Samsung Electronics tutvustab uut väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele suunatud multifunktsionaalset printer-skannerit MultiXpress 7, mis muudab dokumentide printimise ja skaneerimise turvalisemaks ning kiiremaks.

Kuna ka Eesti ettevõtted on üha rohkem huvitatud säästlikumast, funktsionaalsemast ja kiiremast printimisvõimalusest, siis peaks sobima uus kombain ka meile.

„MultiXpress 7 on kuluefektiivne printer, mis tõstab tootlikkust ja tulemuslikkust,“ ütles Samsung Electronics Baltics B2B osakonna juhataja Sergejs Kostjucenko. „Ettevõtted on üha rohkem orienteerunud mobiilsusele – erinevad seadmed võimaldavad töötada kõikjal. MultiXpress 7 printeris on liidetud ettevõtte jaoks olulised omadused: kiirus, kvaliteet ja kerge ühendatavus,“ lisas Kostjucenko

MultiXpress 7 on ka samm edasi mobiilsete printimislahendusteni. A3 formaadis multifunktsionaalne printer on turul esimene, mis on varustatud neljatuumalise ehk Quadcore protsessoriga. See muudab dokumentide ja isegi fakside, kui neid juhtub ette tulema, printimise ning skaneerimise kergemaks ja kiiremaks.

Printer, mis kiirendab tööd

MX7 Quadcore protsessor tõstab kombaini tootlikkust ja vähendab ooteaega. MX7 printeril kulub vaid 18 sekundit algkäivituseks ning 12 sekundit puhkeseisundist tööseisundisse lülitumiseks. Printer pakub 1200 dpi pildikvaliteediga trükki, täisvõimsusel töötades kulub 3 sekundit mustvalge ning 4,5 sekundit värvitrüki tegemiseks.

MX 7 vähendab skaneerimise aega, skaneerides 120 ühepoolset kujutist minutis. Samsungi uus printer töötab mugavalt kontori sisevõrgus ning võimaldab ka Bluetoothi teel printimist.

Nutikam ja turvalisem tarkvara

Seadme 10,1-tolline Androidi platvormil töötav ekraan võimaldab vaadata prinditavate dokumentide sisu. Jah, Android on nüüd pugenud ka kombainidesse.

Vajadusel saab vastavate rakenduste abil dokumente hõlpsasti muuta. Printer on varustatud pilveteenusega, mille kaudu on võimalik lisaks printimisele ja skanneerimisele tuvastada ka prinditavate dokumentide autoreid.

MX7 prindib kuni 300 000 leheküge kuus. Printeris käivad suured toonerid – ühest toonerkassetist jätkub 30 000 värvilise või 45 000 mustvalge lehe printimiseks. Lisaseadme abil suudab printer automaatselt kokku klammerdada kuni 60 paberit või 80-lehelise brošüüri.

Uus MultiXpress 7 jõuab Eesti turule selle aasta teises pooles.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.