fbpx AM saadab teatrisse - "REHA" saab vaatama üks parimatest rehitsejatest | AM.ee

AM saadab teatrisse - "REHA" saab vaatama üks parimatest rehitsejatest

Kaua siin ikka arvuti taga passida - minge parem teatrisse! AM.ee aitab kaasa, loosides välja kaks piletit arvutimängu-teemalisele etendusele "REHA".

Enne tuleb aga natuke vaeva näha ja rehitseda.

Näidendi tegevus toimub arvutimängu sees. Sellest inspireerituna tehti üks hästi lihtne arvutimäng nimega REHA.

Mängu saab mängida siin: 

www.theatrum.ee/reha

AM-i Facebooki lehel läheb nüüd lahti piletimäng. Auhinnaks on kaks kutset vabalt valitud etendusele. Osalemiseks peab mängima REHA mängu, postituse alla Facebooki võiks oma skoori kirjutada. Kaks piletit loositakse välja 9. oktoobril ning loosi võitja võib kahekesi teatrisse minna "päris" mängu vaatama.

AM.ee võtab hiljem piletimängu võitjaga kontakti, et temaga piletite kättesaamist täpsustada.

R E H A 

  • Autor / Lavastaja Andri Luup
  • Kunstnik Maarja Naan
  • Koreograaf Tiina Mölder
  • Helikunstnik Tõnis Leemets
  • Valguskunstnik Helvin Kaljula
  • Osades: Nero Urke, Tiina Mölder, Katariina Tamm (NUKU), Kristjan Üksküla (Tallinna Linnateater), Elisabeth Peterson ja Mihkel Vooglaid

Mida teha, kui sa ühel ilusal päeval ärkad suures mängus, kus mängitakse suurte panuste peale, aga sina oled nagu äsjasündinud. Kõik on uus ja tundmatu, teised sinu ümber osavad ja kogenud. Kas kohaneda kiiresti mängureeglitega või minna oma teed? Selles on küsimus.

Kuidas jõuda järgmisele levelile? Kvalitatiivse hüppeni? Ja kes võidab selle mängu? Kas peale jääb algaja õnn või ülim kogemus? Kes on see üks ja õnnelik võitja? Kes on kõige ägedam?

Andri Luup on näitekirjanik ja lavastaja, kelle loomingust leiab meeldivalt suure annuse absurdi ja elutervet huumorit. Kuigi kaasaegsetele on Luup imselt teada ka kui Theatrumi näitleja, väärivad siinkohal märkimist Luubi lavastused, kuna ta on kirjutanud neile ka ise teksti. Lavastused “Fööniks” ja “Pruuniks” (Theatrum), “Piloot” (Ugala) ning “Tuvi” (MTÜ Arhipelaag) on kõik nn algupärandid. “Piloot” kandideeris 2010. a. Eesti Teatri aastaauhindade jagamisel parima lavastuse tiitlile. “Tuvi” esietendus paralleelselt nii Ameerika Ühendriikides, lavastajaks nüüdseks nimekas Sean Daniels, kui ka Tallinnas, kus oli lavastajaks Maria Peterson. Mõlemal mandril oli publiku vastuvõtt südamlik. Füüsilise ja vaimse vormi hoidmiseks mängib Luup regulaarselt jalgpalli.

Etendused toimuvad 14., 15., 21., 22. ja 23. oktoobril, 18., 21. ja 22. novembril 2015 kl 19:00 Theatrumi saalis (Vene 14, Tallinn).

Piletiloosis osalemiseks mine siia.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.