Fujitsult energiasäästlikum, kompaktsem ja võimsam serverikuup

Fujitsu tõi turule uue energiasäästliku serverite infrastruktuuri PRIMERGY BX90, mida nimetatakse ka blade-kuubikuks. Uue põlvkonna võimsamat ja töökindlamat infrastruktuuri saab tellida alates 21. maist ning selle hinnad algavad 100 000 kroonist

Fujitsu Technology Solutions müügijuhi Antti Vari sõnul on PRIMERGY BX900 näol tegemist ühes bladekuubikus paikneva dünaamilise serveri infrastruktuuriga, mis võimaldab klientidel võtta kasutusele erinevaid IT lahendusi.

„Konkurentidega võrreldes on see tänu madalale energiatarbimisele ning Fujitsu uuele jahutus- ja disainikontseptsioonile Cool-safe väga energiasäästlik,“ rääkis Vari ning lisas, et kokkuhoid võib ulatuda lausa 16 000 kroonini aastas.

Dünaamilise kuubiku rakendamisel on võimalik automatiseerida IT-ülesannete täitmine, mis vähendab serveri väljavahetamiseks kuluvat aega kuni 90%.

Standardsele 10U raamile on võimalik paigutada kaks bladeserverit rohkem, kui teiste lahenduste puhul – kokku rekordilised 18 bladeserverit. „Tegemist on 12% võimsama süsteemiga, tänu millele tõstis Fujitsu andmekeskuste bladeserverite segmendi lati täiesti uuele tasemele,“ selgitas Vari.

PRIMERGY BX900 infrastruktuure toodetakse Augsburgis Saksamaal ja Fukushimas Jaapanis. Saksamaa tehas on üks vähestest Euroopasse jäänud arvutitehastest, enamus paiknevad Aasia riikides või USAs.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.